Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsonykor mennyire veszélye...

Karácsonykor mennyire veszélyes a biztonsági ör munka?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam sok ilyenkor a betörés, és hát azért kicsit félek.. Lehet kérelmezni a fönöktöl pisztolyt?

2019. dec. 15. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg hol vagy biztonsagi or...?
2019. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Aki pnikolos annak pont nem valo fegyver.

Az ilyenek lönék le veletlen az ugye fegyvertelen joszandeku takaritot, a fünyirot, a portast, meg a telapot is, mert azt hitte rà betörö es nem is voltak jok a latasi viszonyok ugye.

2019. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pisztolyt? Miért? Megvan a fegyvervizsgád?

Gáz-riasztó pisztolyt tudsz engedély nélkül venni,de ha kiszeretnéd vinni az udvarodból,azt csak is viselési engedéllyel,és rejtve teheted meg.


Hogy veszélyes-e? Attól függ hol vagy.


Egyébként én karácsonyi vásárban vagyok őr.

2019. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a Black Friday sokkal veszélyesebb, ott még püfölik is egymást a limitált termékekért :D
2019. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Biztonsági őrt nem tudom. De telefonos ügyfél-szolgálaton nekem a héten minden nap 3-szor mondták hogy a gyereknek magyarázzam el hogy nem lesz karácsonyuk a mi hibánkból (anyuka meg apuka utolsó pillanatban rendelt külföldről terméket az utolsó pár forintjukból, majd csodálkoztak hogy betelefonálás után azt mondtuk nekik hogy nem fog kiérkezni, a pénz visszautalásához meg előbb a csomagot kell visszafordítani és bár ők nem gondolkoztak előre, mi vagyunk a hibásak és szemetek). Mikor nyíltan le van írva az oldalunkon hogy a termékek külföldről érkeznek megrendelés után, így a szállítási időt garantálni nem tudjuk.

És napi egy-két ember minimum durván fenyeget torokelvágással, házam felgyújtásával, gerinckitépéssel, agyonütéssel meg ami épp a szájukon kifér. Ünnepi szezon előtt csak heti 1-1 akadt ilyen.


Nem tudom személyesen milyenek az emberek. De nem irigylem ilyenkor a bizti boyokat sem. De nekik legalább az a feladatuk hogy tekintélyt parancsoljanak és ha kell kitegyék az embert.


Pisztolyt biztos nem fogsz kapni. A biztonsági őrködés nem minősül fegyveres szolgálatnak. Viszont paprika sprayt és egyéb kényszerítő eszközt hordhatsz és sok helyen adnak is és meg is követelik.

2019. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5.


Létezik fegyveres biztonsági őr is,csak fegyvervizsga kell hozzá.


Paprika sprayt nem használhat! Csak gáz sprayt!

2019. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pisztolyt csak fegyveres őr viselhet, nem sima kívánságműsor.


Nem a betörésektől kell fosni, hanem amikor egy falka büdös, zsebes C-t kell kivágnod a plázából.


Gázspray és vipera legyen nálad!

2019. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
42%
Vipera illegális.
2019. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol vagy őr? Ha éjszakai őr vagy egy plázában, akkor az is más, meg ha nappal vagy őr egy gyárban, az is más.
2020. szept. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
😅😂😂😂😂 nem veszélyes
2023. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!