Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek melyik fontosabb egy...

Nektek melyik fontosabb egy munkahelyen? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a fizetés nagyjából ugyanannyi mindkét helyen, tehát nem ez a döntő.

1.: 3 műszak, túlórázni is kell, állandóan fáradt vagy, néha stresszes a munka. Viszont a társaság a lehető legjobb, jobbat el se tudnál képzelni. Mindenkivel jóban vagy, a barátaid a munkatársaid. Meló után ott szoktatok maradni beszélgetni, meg napközben is mindig jó a hangulat.

2.: Heti 5x8 óra, egy műszak, kevésbé stresszes. Jobban ki tudod pihenni magadat, a munkán és az alváson kívül másra is van időd. Viszont a társaság nem a legjobb. Egy-két emberrel el tudsz beszélgetni, de a többiekkel nem annyira, a főnökök se túl kedvesek, meg a hangulat se a legjobb.



2019. dec. 17. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2. Az állandó fáradtság előbb-utóbb az egészségeden is meglátszik majd. Annyit semmilyen társaság nem ér.
2019. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2.

Haverkodni lehet munka után is.

A pihenést viszont nem adja vissza semmi.

2019. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs még családom, akkor az elsőt választanám, de csak akkor ha tudnám, hogy van lehetősèg a váltásra amikor menni akarok.
2019. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiatalként az 1. A váltott műszaknak is megvan az előnye. (A munkatársak között elég, ha 1-2 emberhez lehet 2 szót szólni ebédszünetben, a többi nem annyira számít, de a főnökön sok múlhat.)

Idősebbként a 2.

2019. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az én munkahelyem olyan, mint az első. Nagyon szeretem a társaság miatt, meg egyébként magával a munkával sincs bajom, csak néha stresszes. Meg konkrétan tényleg csak dolgozom, meg alszom... Ezért elgondolkodtam, hogy váltsak-e egy olyan helyre, mint a második. De nem merek, annyira félek, hogy nem érezném jól magamat máshol.

Úgyhogy most úgy vagyok vele, hogy majd csak az álommunkámra szeretnék váltani, addig nem hiszem, hogy megérné. Csak néha besokallok, és komolyan a felmondás szélén állok.

2019. dec. 17. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi pénzért az egy műszakosat választanám. Tudsz pihenni, van időd élni is, a kollégákkal meg nem kötelező haverkodni.
2019. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. Szeretem külön választani a munkahelyem a magánéletemtől. Most is szuper csapatban dolgozom, de nem szeretném, hogy ezt baráti viszonnyá mélyüljön. Inkább a meglévő barátságaim ápolom, nem férne bele az életembe egy új.
2019. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kettő.Nekem bőven elég,ha két emberrel jól érzem magam.

Túl bizalmasnak amúgy sem tanácsos lenni munkahelyen.

2019. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatalként, család nélkül az első, azonban idosebbként, VAGY babát tervező fiatalként a másodikat választanám, mert amellett könnyebb.



És jól írták a többiek, a kollégákkal nem kötelező barátkozni.

2019. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!