Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha olyan munkahelyen dolgozom...

Ha olyan munkahelyen dolgozom ahol elég igénytelen, ápolatlan munkatársak vannak, ha én jól öltözött és ápolt vagyok, emiatt lehetek a munkatársaknak ellenszenves?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sosem ellenszenves egy illatos ember.
2019. dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Ja
2019. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

"Nekem sosem ellenszenves egy illatos ember."


Nekem sokszor, mert az "illatos" annyira erös szag, hogy fuldoklok töle. Sajnos alig van olyan valaki, aki képes kellöen diszkréten használni az illatszereket, a "szagbomba" meg legalább annyira rossz, mint a mosdatlanság!

2019. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Mert más vagy, mint ők.

Ők ezt úgy fogják fel,hogy te különbnek tartod magad náluk. Lenézed őket,derogál a társaságuk. Voltam ilyen munkahelyen. Be is szóltak többször.


Az irodistáknak meg nyaltak, hogy jaj de csini vagy stb.


Egy majomházzal volt egyenlő az a munkahelyem.

2019. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Normális, igényes, tiszta ruhában, cipőben jártam be, semmi extra, de kineztek, elítéltek, hogy milyen jól mehet nekem ha van ilyenekre pénzem. Megsúgom a legtöbb ruhám turis, akciós. Ök is megtehetnék. A főnököm egyszer látott rajtam egy nike cipőt (ajándékba kaptam) és megjegyezte hogy neki nincs 50ezre ilyen cipőre. Köpni nyelni nem tudtam honnan vette ezt. Am 10be került
2019. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellene, hogy az legyél, de azzá próbálnak tenni, mert annyi agyuk már nincs ezeknek a vadaknak, hogy fel is lehet zárkózni mások mellé, ha megfogalmazódik bennem az igény erre. Gyűlölködni sokkal egyszerűbb, mint gondolkodni.
2019. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik munkahelyen magamnak kellett biztosítanom munkás cipőt. Mivel egy olyan volt amit nem retkeztek volna össze a benti dolgok, így abba voltam (fekete adidas cipő, kb. 12 ezer volt és évek óta megvan). Még a főnök is beszólt, hogy gazdag lehetek, ha ez a benti cipőm. Valaki meg ki is röhögött a hátam mögött, hogy "adidas cipő". Sajnos nálunk volt olyan, aki panaszkodott, hogy nincs 10 ezer Ft-ja orvosra, ill. Előszeretettel turkálnak a pénztárcádba honnan lehet ennyi pénzed. Az ilyeneket tojd le, főjenek a saját rosszindulatukban. Te meg hordj, amit akarsz.
2019. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Simán lehet simán. Prolik közt.
2019. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!