Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki sehogy se tud...

Ha valaki sehogy se tud munkát találni magának, akkor az ilyen és hasonló sorsú emberek miért nem segít az állam valahogy?

Figyelt kérdés
Gondolom nem csak én jártam így. Miért nem segítenek rajtunk? És akkor nem is nagyon lennének munkanélküliek. Az államnak mindenre van pénze, mégse segít.

2019. dec. 17. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez a jelenlegi nem egy szociális állam. Jelen miniszterelnök is azt vallja, amit XIV. Lajos: az állam én vagyok.
2019. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Azért van az államnak pénze mert elveszi azoktól akik megdolgoztak érte. Adónak becézi. Te miért nem segítesz magadon? Mindig csak a segítséget várod de még egyszer se írtad le hogy mit teszel magadért? Fele ennyi szánalmas kérdést írnál ki, lenne időd jelentkezni egy gyárba. Ne mondd hogy sehova nem vesznek fel. Már nekem kellemetlen a hozzáállásod. Gondolom éhenhalnál ha anyád nem rágná meg neked a rántotthúst
2019. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Mert a kisebbséget tartanák el jobban...


A kreatív, ésszel minimum rendelkező ember meg tudja oldani az ehhféle "gondot"


Csak sok a suta, semmihez nem értő

2019. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Olyan nincs, hogy tényleg semmilyet sem találsz.
2019. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Eddig mit tettél annak érdekében, hogy munkát találj?
2019. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Mit? Hát ide járt siránkozni a Gy.k.-ra. Az is valami...:D
2019. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Közmunka már nincs?
2019. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Az állam senkinek sem segít, csak a cimboráinak. Magyarországon vagy...

De amúgy érdekelne, hogy mit várnál tőlük? Küldjenek felszólítást az általad megjelölt munkahelyekre, hogy vegyenek fel, különben bezáratják őket? Esetleg írjanak helyetted önéletrajzot? Vagy hozzanak létre külön új munkahelyeket valahol, csak neked?

Olyan nincs, hogy egyáltalán semmilyen munkát nem találsz... ha más nem, gyárakba, üzemekbe, MINDIG és mindenhol van felvétel, és nem kérnek még középfokú végzettséget sem. Néhol még a fizetés is egész jó.

2019. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Álláskeresési járadék, közmunka, ingyenes tanfolyamok...

Van akin nem lehet segíteni. Mondjuk én azt az elvet hallom, hogy aki munkaképes és nem dolgozik (mert nem derogál neki minimálbérért) egy fillért se kapjon.

Mégis mit vársz? Pályázzanak helyetted a gyárba?

2019. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Winni Spinzo ***** válasza:
16%
Legalább azokat SEGÍTHETNÉ A MAGYAR ÁLLAM AKIK LE AKARNAK SZOKNI. Ebben lehet van ráció
2019. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!