Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeken mik az előnyei...

A munkahelyeken mik az előnyei a dolgozói kedvezménynek? Nálatok van jelentősége annak, hogy kedvezmènyesebb áron juthatnak hozzá az alkalmazottak a termékekhez?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én recepciós vagyok egy edzőteremben. Ingyen edzhetek a teremben, természetesen csak munka előtt vagy után. Néha szoktak behozni közeli lejáratú fehérjeszeleteket, azokat mind mi, alkalmazottak hazavihetjük ingyen és bérmentve. Weider termékekre 15% kedvezmény jár. Annyira nem rossz ez... :)
2019. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
én haza lopom a wc papirt műszak után
2019. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ezt a hulye kérdést, persze hogy van jelentősége hogy kedvezményt kapunk.

"Állatos" helyen dolgozom, nagyon nem mindegy hogy a kutyatápot kisker áron 15 000 ft-ért, vagy dolgozói kedvezménnyel 10 000 ft-ért vehetem meg.

2019. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. dec. 25. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

En Angliaban dolgozom, ott valahogy mindig olyanok a kedvezmenyek, hogy nem tudom kihasznalni.

Szemeszeti ellatasra 10%

vagy 10-15% kedvezmeny olyan boltokba, ahova meg a kedvezmennyel se koltenek penzt, mert igy is sokkal tobb, mint amit megengedhetek magamnak.

Sokszor feltuntetik allashirdetesben, hogy mosatjak az egyenruhakat. Kosz, ez csak azt jelenti, hogy minden reggel vadasznom kell, hogy mit vegyek fel.

Egy helyen volt, hogy ingyen hasznalhattuk a konditermet, uszodat, szaunat. Az jo volt.

2019. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy gesztus a cégek részéről, ami által esélyes, hogy még több termékük fog fogyni, - mint ha csak a normál eladásokra építenének. Ugyanakkor preventív célzata is van: nem "kényszerül" egyik alkalmazott sem arra, hogy "terített asztal mellett haljon éhen",) és arra "kényszerüljön", hogy lopnia kelljen a termékből, törvénytelen utakon szerezze azt meg. Nyilván van egy keret,- tehát kereskedelmi mértéket nem érheti el a kedvezmény mértéke, - de az olcsóbban megvenni valamit jövedelmezőbb a cégeknek, mint az ellenőrizhetetlen mennyiségben ellopni.
2019. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 25% kedvezmény van mindenre. Nem rossz dolog, de vannak dolgok amiket máshol így is olcsóbban megkapok.
2019. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Burger King, a saját éttermünkben 50% kedvezmény, minden másik Magyarországiban 20%. Szerintem jó ötlet, régen sokat használtam, most már szinte soha, mert már meguntam ezeket a kajákat.
2019. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!