Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egyik ismerősöm korábban...

Az egyik ismerősöm korábban műszaki eladókènt dolgozott, majd később áruház igazgató lett. Mindenki pozitìv vélemènnyel volt/van róla. Az tudja igazán értékelni az embereket, helyzeteket aki lentről kezdte? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az emberi oldalról figyelem a dolgot, hanem hogy aki már dolgozott a konkrét eladási területeket, annak van rátáláta is a dolgokra, mert tudja, hogy miről beszél, belelát, életrevalóbban és célszerűbben tudná átszervezni is. De valóban, mióta én is voltam bolti eladó, mindenkinek előre köszönök, meg is köszönök mindent, nem bunkózok, szívesen adok aprót, és elköszönni is elsőként köszönök, mert tudom, hogy jól esik; valamint nem a saját kis csicskásomként kezelem az eladókat. Úgyhogy van benne igazság.
2019. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, ismerek olyat, aki igy is nagyon bunko lett a volt kollégáival...adj valakinek hatalmat, aztán..
2019. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Embertől függ nem hogy hol kezdte.Az is elég ha jó ember jól fog bánni akkor az emberekkel egyből ha igazgató lesz
2021. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!