Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak nőkkel jobb dolgozni,...

Csak nőkkel jobb dolgozni, mint férfiakkal együtt. Ti is így gondoljátok? 22/N

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 14:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Isten őrizz. Jobb, ha egy női csapatban van legalább 2 férfi.
2019. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Juj, nem! :) Sok évet dolgoztam csak férfiak között nőként, annál jobb nincs szerintem. (S mielőtt valaki félreértené, nem volt semmilyen szexuális töltete ennek.) Sok nő folyton ármánykodik, irigykedik, fúrja, kibeszéli a másikat, stb., kibírhatatlan lehet.
2019. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Ez butaság kérdező.
2019. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok, és szerintem sokkal jobb férfiakkal dolgozni, a mostani csapatunkban is csak egy nő van rajtam kívül, és nagyon jó így. Nem bírom sokáig azt a fajta női fecsegést, ami a ruhákról, körmökről stb. szól, ezért jobb szeretem a férfi társaságot (munkahelyen is).
2019. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Haha, ez így viccnek jó. Soha, senkitől sem hallottam még ezt. Én is dolgoztam olyan helyen, ahol több volt a nő és szinte folyamatosan ment valami felesleges kibeszélés vagy kavarás. Most olyan helyen dolgozom, ahol csak férfiak vannak. Szinte semmi gond, néha 1-1 embernek egymással van problémája, de lerendezik egymással 1 nap alatt.
2019. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2019. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Tapasztalataim szerint igazad van. A férfi kollégáim általában infantilisebbek voltak, megnehezitették, zavarták a munkát.
2019. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Ez annyira személyiségfüggő a nők és férfiak esetében is, hogy ezt nem lehet csak így ilyen egyszerűen kijelenteni.
2019. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Isten mentsen a nőktől.

Az állandó sunnyogás, áskálódás, hátbaszúrás jellemző rájuk.

Már akkor is, ha egy munkahelyen 2 vannak.


Inkább férfiakkal.

Éveken keresztül 90%-ban férfiakkal dolgoztam, és sokkal jobb. Összeszedetebb, célorientáltabbak. Viszont meglepő módon pletykásabbak, mint a nők és ott is áskálódnak ám egymás ellen, de nem annyira, mint a nők.

Ha valami van, a pasik összefognak, a nők meg széthúznak vagy kipécéznek egyvalakit.

2019. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%

Egy ideje úgy érzem, hogy a férfiakkal nehézkesebb a kommunikáció. De még ezzel együtt is úgy gondolom, hogy az az egészséges közeg, ahol férfiak is meg nők is vannak. Fontos, hogy minél több szempont felmerüljön, ami alapján meghozzuk a döntéseket, és ehhez mindkét nemre szükség van.

Bár azért ha megerőltetném a fantáziámat, lehet, hogy tudnék mondani néhány olyan munkahelyet, ahol jobb csak nőkkel ill. csak férfiakkal dolgozni. De a legtöbb szerintem nem ilyen.

2019. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!