Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak nőkkel jobb dolgozni,...

Csak nőkkel jobb dolgozni, mint férfiakkal együtt. Ti is így gondoljátok? 22/N

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 14:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

Dolgoztam csak nokkel, dolgoztam csak ferfiakkal.


Soha tobbe nem vallalok olyan munkat, ahol csak nok vannak. A nok falkaban gonoszak es mennek a vezer utan, mert ugye egyik se akar kilogni a csapatbol. Plusz utalom a celeb pletykakat, egymas furasat, nem tudok 1 oras parbeszedet folytatni koromlakkokrol es valahogy mindig megharagszanak ram, amikor kibeszelik a pasijukat es meg a ferfi oldalat partolom.

2019. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%
Én nőkkel jobban szeretek. De úgy általában is a nők kedvesebbek velem mindenhol, pl. ügyintézés során is. Nő vagyok én is.
2019. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%

Külföldön - ez alatt a Nyugatot értem - nem volt probléma milyen volt a nemek aránya az irodában.

Magyarországon a 2019-es évben 2 munkahelyem volt. Így múlt időben írom. Felmondtam, mert nem tudtam követni ki ki ellen kavar. ( 4 nő 2 férfi) Nők között hatalmas az irigység (fizetes, az öltözködes, az autó miatt) Nagyon megy a nyalás felfelé, lefelé meg a taposás. Undorító. A gyomrom nem bírta.

2019. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
Pont fordítva gondolom, mint Te - én az eddigi tapasztalataim alapján szívesebben dolgoznék nő létemre olyan közegben, ahol csak férfiak vannak, mint fordítva, ha nem lehetne nemek szempontjából vegyes munkahelyi közeget választani.
2019. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem férfiakkal jobb, ám az igaz, hogy pletykásabbak, mint a nők! Valamint ők azért nem hazudtolják meg magukat és vulgárisan beszélik ki a női munkatársakat (is) a hátuk mögött.
2019. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
46%
Olyan helyen dolgozom, ahol nők vannak többségnem. Ennyi xarkeverőt együtt még nem hordott a föld együtt, az tuti. Ellenpélda: nemrég voltam egy képzésen, ahol a férfi-nő arány egyenletes volt: teljesen más volt a csoport dinamikája, és felüdülés volt ott lenni.
2019. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

"egy képzésen, ahol a férfi-nő arány egyenletes volt: teljesen más volt a csoport dinamikája"

Persze, mert az csak egy ideiglenes csoport volt.

2019. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Soha többé nem akarok olyan helyen dolgozni ahol csak nők vannak és főleg nem ott ahol nő a főnök. 31/N
2019. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%
Egyetlen hely van, ahol a férfi egyszerre minél több nővel szeretne időt tölteni, és azt ágynak hívják. Munkahelyen ki van zárva.
2019. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
7%

4 évig dolgoztam úgy, hogy a főnököm nő volt és női munkatársak voltak többségben. Most már másfél éve dolgozok férfi főnökkel és többségében férfi kollégákkal (1 nő, 15 férfi).

A mostani helyemen sokkal jobban érzem magam, nyugodtabb, nincs áskálódás egymás ellen és nem nyaliznak egymásnak. Viszont az igaz, hogy pletykásak, de valahogy máshogy, mint a nők. Úgy mondanám, hogy továbbadják az infót (amit ők nem tartanak lényegesnek), és nem kibeszélik. Viszont ha úgy mondok el valamit, hogy "ne mondd senkinek", arról biztosan tudom, hogy nem megy tovább.

28N

2019. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!