Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet a munkatársaim között?

Mi lehet a munkatársaim között?

Figyelt kérdés
Van két munkatársam, egy lány meg egy férfi, aki nagyon jóban van egymással. De a pasi házas és jóval idősebb mint a lány. 34 éves, a lány meg 21. A pasi állandóan odajön reggelente a lányhoz, beszélgetnek. Ha a lány kér valamit, akkor rögtön ugrik és megcsinálja, míg nekünk, de még a főnöknek is úgy kell könyörögnünk. Kávét hoz neki, állandóan dícséri a lányt hogy milyen jól dolgozik, stb. Szerintetek mi van köztük? Lehet több mint bsrátság? De a pasinak felesége van...
2019. dec. 28. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
És? Nem ő lenne az első férfi aki megcsalja az asszonyt. Igen, elég egyértelmű, hogy tetszik neki a csaj, az más kérdés, hogy van e köztük több is már, vagy még nincs.
2019. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Reménykedik, hogy a lány kötélnek áll, és kap egy új p.ncit.
2019. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Vagy még csak fűzi a csajt, vagy már a szeretője
2019. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Semmi közöd hozzá. -Ilyen egyszerű!
2019. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Nincs köze hozzá, de azért jól eshet kiröhögni őket! :D

Az én munkahelyemen is előfordul ez, és mások bizony kibeszélik az aktuális párocskát, és nevetnek is rajtuk. Vidáman szép az élet! :D

2019. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Főleg röhejes, hogy a csajnak ugrik az első szavára, míg a saját főnökére szarik. Basszus, kész kabaré.
2019. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Meg volt már ott,aminek meg kellett lennie.A csaj pedig papaucsnak nézi a pasit.
2019. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos az! Általában az udvarlós időszakban van csak a nagy behódolás!
2019. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Mi közöd hozzá? Szerintem a saját dolgoddal törődj! Sosem értettem az ilyen embereket, mint te.
2019. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak próbálkozik a férfi.Felesége van?

Ne legyél naiv.Mondjuk nem tudom,eléggé papucsnak néz ki,ha rögtön ugrik neki mindenre(gondolom csak mert fiatalabb,szebb)

2019. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!