Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti nem unatkoztok itthon?

Ti nem unatkoztok itthon?

Figyelt kérdés
Mennék már dolgozni legszívesebben, nem értem miért kell ennyit itthon lenni.
2019. dec. 30. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mivel én melóba vagyok.

Inkább ülnek otthon.

2019. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én sem nagyon tudom feltalálni magam ilyenkor.
2019. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, el tudom foglalni magam.
2019. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha soha nem kellene dolgoznom, akkor is feltalálnám magam itthon.
2019. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Másfél éve munkanélküli vagyok, de van annyi teendőm hogy nem tudok unatkozni...
2019. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert még minimum 6 órát kellene dolgoznom 2019-ben.

Most fejeztem be az esti egyetemre egy jó nehéz beadandót, de még visszadobhatja egyszer a tanárnő. Egy másik iskolába is kell csinálnom egy mini-szakdolgozatot, kb. 10 nap múlva kell leadni cakk-um-pakk, de ezt egyfajta referenciamunkának is szánom, nemcsak a suli számára készítem, ezért komolyan veszem - brutálisan nehéz és még reneteg dolgom van vele. Lesz január elején 3 közepesen nehéz vizsgám - léteznek nehezebbek is, de ezek se lesznek könnyűek.

Ebben a pillanatban itthonról dolgozom, aminek előnye, hogy egyik héten pl. csütörtökön nem dolgoztam és megtehettem helyette vasárnap, de hátránya, hogy nincs "szabi" - így január 2-án már nem ártana ismét dolgoznom.



Egyébként tavaly ilyenkor volt lehetőségem 2 hetet pihenni.

Sok égethető gyurma figurát készítettem, nemcsak 24-ére sütöttem sütiket, hanem későbbre is.

Elmentem az uszodába és kétszer olyan gyakran jutottam el a konditerembe, mint idén.

Sokkal többet fotóztam, a karácsonyfa maga jó téma. Idén még a telefonnal kattintottam le, 24-én, kora délután. :D

Szerkesztettem is fotókat.



Mond, egyébként hogyan lehet unatkozni?

Hogy-hogy nem köt le a sport, a hobbik, a filmezés, a regényolvasás, amire egy átlagos embernek normál munkanapokon fikarcnyi ideje sincs????

2019. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De, engem sem köt le ilyenkor semmi. Ha egyetemre járok, akkor tök szívesen olvasok, festek, filmeztek, sétálok stb. a szabadidőmben, de ilyenkor ezeket nem élvezem. Azt várom már, hogy elkezdődjön a következő félév, de arra sajnos még februárig várni kell.
2019. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dolgozz akkor otthonról..
2019. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább most melóznék és tavasszal mennék szabira. Nagypéntekeig nem lesz semmi ünnepnap!:(
2019. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!