Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy (pályakezdő) alkalmazottna...

Egy (pályakezdő) alkalmazottnak feladata az üzlet felvirágoztatása, partnerek keresése vagy eddig csak mi futottunk bele ilyen főnökökbe?

Figyelt kérdés
Én mérnök vagyok, párom újságíró. Első munkahelyünk mindkettőnknek egy kisvállalkozás. És mindkettőnket kiosztott a főnök, hogy miért nem hirdetjük a céget, miért nem hajtunk fel új partnert/szponzort, és kiderült, hogy a párom felelőssége, hogy mekkora az oldal látogatottsága és neki kéne a marketing részét is megoldania. Én úgy vagyok vele, hogy ha ennyire értenék az üzlethez és a marketinghez akkor nem mérnök lennék és akkor a saját vállalkozásomon dolgoznék és nem másnak. Én abban a hiszemben kezdtem el dolgozni, hogy a szakmai feladatokat kell megoldanom, és az újságíró párom is arra számított, hogy írnia kell.
2019. dec. 30. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai világ ilyen, 1000 mesternek kell lenni. AZ újságírói vonallal arra gondolhatott a főnök, hogy a párod kapcsolati hálóján keresztül lehetne felfuttatni a vállalkozást, vagy cikkek, interjúk, stb.-k keresztül lehetne erről hírt adni. Szerintem.
2019. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan itt az olvasottság növelésére gondol hirdetések révén.
2019. dec. 30. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis cégnél kevés az ember, és mindenki csinál mindent. Ha csak meghatározott feladatok elvégzésére vágysz, keress egy multit.
2019. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!