Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elsősorban nők válaszát...

Elsősorban nők válaszát vagyok kíváncsi, ti mit dolgoztok és mennyiért? Sok feladatok van? Én még diák vagyok de lassan állandó munkahelyet kell keressek, és elkeseredtem, mert diákként sincs meg a 200e

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Utolsók. Szintén grafikus. Kérdem én, mit számít ma már az, hogy hol élsz? Szabadúszóként nem sikerült még célt érned? Szerintem úgy kifizetődőbb mint keresni konkrétan egy ügynökséget.
2020. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Úszómester vagyok, nincs semmi feladatom a vízseprèsen és a figyelèsen kívül, nagyon unalmas, már elgondolkoztam az életemen oda-vissza több szàzszor. Az órabèremet viszont most emelték 50 forinttal, már 927 ft, ez még így is elég kevés. Egyébként napi 12 óra, de magamat osztom, ennek az az ára, hogy nem ők fizetik a tb-met, nem számít bele a nyugdíjba, és igazából nem is fizetnek utánam semmit. Utálom. A sok hülye vendég mind azt hiszi, hogy azért ülünk ott, mert az ő kis csicskài vagyunk, akikbe bele lehet rúgni, le lehet köpni, kràkogni, bármit meg lehet velünk csinálni, stb. Néha elpattan a húr és ott hagyom a vendéget, mert volt, hogy majdnem szàjbavertem. Gyűlölöm az embereket, minden egyes munkanap után egyre jobban. A jó hír, hogy már nem sokáig dolgozom, a rossz, hogy ezutàn nem tudom hova megyek.
2020. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Angol nyelven vagyok ügyfélszolgálatos / projektmenedzser (britekkel kell tárgyalnom), 287e-t keresek.


Nyelvtudás nélkül irodai munkában elég nehéz lesz 200e-nél többet keresni sajnos.

2020. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolg., Bp, 2 nyelv de diploma nélkül 330e nettó.
2020. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Labor 250+ cafeteria + bonusz

Sok feladat van

Bp

2020. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerencsére látom hogy van még aki jól keres, milyen portálokon keresgéltetek?

Én a profession.hun meg a joobs.hun

2020. jan. 4. 12:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Még a szárnyas fejvadászt ajánlom a fészen.
2020. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom távközlési szolgáltatónál. 0-24-es, így műszakpótlékokkal 210-230 között keresek. Az alap fizum egyébként 146 ezer forint lenne a pótlékok nélkül. Szóval én is csak azért mondhatom jónak, mert van lehetőség éjszaka és délután vagy épp hétvégén menni. Ami egyébként annyira nem rossz, mert ilyenkor kevesebben hívnak. Nincs sok munkám, nyelvet nem használok, szakmám sincs, csak érettségi. Tanulok még egyébként levelező tagozaton.

21/N

2020. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!