Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm nézi ahogy több...

A főnököm nézi ahogy több kilos dolgokat cipelek, én engedem őt előre az ajtoban, ez normális mert ő a főnök vagy csak bunkó?

Figyelt kérdés

Mikor jön az ajto felé és én is megyek megálok hogy jöjjön ő, egyszer nem mondta még hogy gyere....ez normalis?

Azert mert főnök onnantol nem kell udvariasnak lenni?

Neki jó az hogy én engedem őt előre?

A másik, sokszor kell tobb kilos dolgokat egyik helyrol a masikra elvinni, ezalatt ő ül a székbe és néz. Minthogy segítene, hiszen én nő vagyok ő meg férfi hiaba ő a főnök. Mit gondoltok ezek a dolgok teljesen rendben van vagy szerintetek is bunkó?


2020. jan. 3. 23:01
1 2
 1/16 Blade Bone ***** válasza:
86%
Szerintem bunkó.
2020. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja es a legjobb hogy en nem nezek rá olyankor mert fulok meg az idegbe de latom hogy ő végignézi ezt a folyamatot
2020. jan. 3. 23:19
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Telefont kihagytad.
2020. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Telefon?
2020. jan. 3. 23:29
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Legtöbb ember a telefonjával van elfoglalva, a környezet ilyenkor a háttérbe szorul. Az utcán láttam ma egy ilyen szituációt.
2020. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy bunkó. Tök mindegy, hogy hierarchia szempontjából megteheti-e amit csinál, egy udvarias férfi nem viselkedik igy.

Egy intelligens vezető pedig főként nem viselkedik igy, és főként a beosztottjával nem.


30 F

2020. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A telefonjat pont akkor nem nyomkodja. Komolyan mondom allandoan vegignezi ahogy meghalok a cipekedesbe
2020. jan. 3. 23:50
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is volt egy ilyen bunkó főnököm. A liftbe ki es belépéskor sose engedett előre. Többször előfordult, hogy beszéltem hozzá, és a mobiljába bújt.
2020. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Hát ezért kapod a fizut, miért segítene? Ok, az ajtóvan elöre engedhetne, de a munkádban miért kéne neki segítenie? Te válalltad ezt a munkát ha nehéz keress mást. A fönöknek nem feladata segíteni neked. Már bocs de ezt tényleg nem értem hogy képzeled.
2020. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nincs megkülönböztetés ti nök mondjátok ezt mindig, szóval ne gyere azzal hogy nö vagy és gyenge. Egy férfinak is lehet nehéz munkája, mégse várja azt hogy majd segít a fönök.
2020. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!