Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri segédmunkásként építőip...

Megéri segédmunkásként építőiparban dolgozni Pest megyében?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne érné meg. Ingyen kondi. És még fizetnek is.
2020. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg is fizikai munkát végzek, csak azzal a különbséggel hogy műhelyben. Viszont elgondolkoztam hogy váltok, jobb szeretem a "terepmunkát".
2020. jan. 5. 19:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Átlagosan mennyit fizetnek ilyen munkákért kb, azt tudod esetleg? Csak így nagyjából.
2020. jan. 5. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalunk heves megyeben egy segedmunkas kb napi 8e ftot kap
2020. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem meg! Én burkoló vagyok 1éve hetelek Pesten én napi 10órára kapok netto 16ot kapok és ingyen szállás valamint hoznak és visznek minket. Egy segédmunkás netto 12öt kap kb. Ha otthon dolgoznak kapnák kb 8ezret a segédmunkások 6ot
2020. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is burkoló vagyok, és hidd el megfizetik, még a segédmunkàst is megfizetik. Volt ismerősöm Dunàntúl, ő segédmunkàskènt dolgozott, de sok mindenhez ért a gyerek, tud burkolni, szigetel, vakol, glettel, fest, hát nyomja az ipart már közel 10 éve. Neki megvolt a napi 12 ezer ft, de 10 óra munkában, havonta azt hiszem 3 hetet le kellett dolgoznia szabadnap nélkül aztán egy hétre hazaküldtèk(eredetileg Tiszàntúl lakott), szállás ingyen volt. Szerette.

Arra figyelj nagyon, hogy mindig jelentsenek be, minden papír legyen rendben, legyen saját példányod is, mert ha nincs akkor 90%, hogy nem fizetnek ki és még panaszt tenni sem fogsz tudni. Még ismerősnek se menj feketèn dolgozni! Én is mentem egyszer és felefizetèst adott! Ne hagyd, hogy hülyének nézzenek a vállalkozók csak azért, mert te "csak egy" segédmunkás leszel!

2020. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!
2020. jan. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!