Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozhatok úgy Pesten, ha...

Dolgozhatok úgy Pesten, ha Miskolci lakcímet van csak? Vagy mindenképp szükségem van pesti lakcimre?

Figyelt kérdés
Csak szezonális munkáról lenne szó napi bejelentéssel.

2019. jún. 21. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a szezonális munka hogy működik, de alapvetően Budapest és Miskolc nem két külön ország, miért ne dolgozhatnál?
2019. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Lehet. Állandó munkánál egy Miskolc-Budapest vasúti vagy buszbérletet is kérhetnél, aminek minimum a 86%-át kötelező állniuk, bár az már annyira drága, hogy nem vennének fel ha ilyen igényed van - már az agglomerációs bérletekért is gyakran húzzák a szájuk.
2019. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy a bejelentett lakhelyed nem a fővárosban van, nem zárja ki azt, hogy Pesten dolgozz.


Olyan incidens se lesz, hogy nem vennének fel, mert messzebb lasz és a közlekedéssel biztos majd bajaid lesznek.

2019. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Évek óta dolgozok Budapesten, és nincs budapesti lakcímem. A testvérem közel 10 éve él itt, de csak idén jelentkezett be az albérletbe. A kutyát nem érdekli.
2019. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy évig dolgoztam Pesten miskolci lakcímmel, senkit nem zavart. Mondjuk csak pesti bérletet kértem cafetériában, mást nem.
2019. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!