Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettek egy munkahelyre, de...

Felvettek egy munkahelyre, de még nem dolgoztam?

Figyelt kérdés
Viszont ma hívtak másik helyről is, hogy ott is kiválasztásra kerültem az interjú során. Még nem írtam alá a szerződést, kedden írjuk meg a papírokat. Viszont ez a másik meló ahonnan kaptam válasz e-mailt, az egy fokkal többet fizetne. Ilyenkor lehet szólni telefonon, hogy mégsem szeretnék kezdeni kedden? Egyébként csak én járhatok így, hogy negyed évig semmi meló, utána meg egyszerre kettő.. :)

2020. jan. 5. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Te élsz a testedben s irányítod 🤫 de ez titok.
2020. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most melyik kérdére válaszoljunk? Hogy felvettek-e, vagy hogy nem dolgoztál?


Elég irritáló, hogy az oldalról már az olyan alapvető igényesség is kezd kikopni, mint kérdés nyelvtanilag és logikailag helyes feltevése.

2020. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak akkor érdemes, ha a másik is 100%, nehogy a végén a két szék között a pad alá esete álljon fent.
2020. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!