Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A cég ahol dolgoztam felszámol...

A cég ahol dolgoztam felszámolás alatt van, kifizetik (majd egyszer) a felmondási időt és a végkielégitést. Március 5. -én jár le a felmondási időm, elmehetek dolgozni akár már a jövő héten is másik munkahelyre? Mert valamiből élni is kellene.

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 14:01
 1/3 mmT ***** válasza:

Ha felszámolás alatt van, akkor bezárt, nem? tehát nem kell már oda bejárnod.

Szerintem minden további nélkül mehetsz máshova dolgozni márc. 5. előtt, de az ottani HR-esnek majd említsd meg, h ez a szitu. Az adóbevallás szempontjából lesz "bonyolult", nem a munkábaállás szempontjából.

2012. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 1. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A felmondási időnek abban a részében, amelyet nem kell ledolgoznod, nyugodtan elmehetsz máshova dolgozni. Csak szólni kell az új helyen, hogy a felmondási idődet töltöd, amelyet nem kell ledolgoznod, és XY nappal szűnik meg az előző munkaviszonyod.
2012. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!