Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelnétek ha passzív...

Hogyan kezelnétek ha passzív módon megvádolnának lopással a munkahelyen? Azért nem kapok kulcsot X irodához NEHOGY lopjak onnan

Figyelt kérdés

Gyakran kell helyettesíteni X kollegát X irodában amely egyébként zárható. Nekem kulcsom nincs, nem is adnak, ha helyettesíteni kell, akkor irány a gondnok aki a pótkulccsal beenged.

Magamtól semmi dolgom nem lenne abban az irodában nem is érdekelne, de muszáj bemennem ha helyettesíteni kell ami igen gyakran előfordul.

Már megkérdeztem mi a túróért nem adnak nekem is egy pótkulcsot ha lassan többet vagyok ott mint akinek ez a törzshelye.

A válasz: hát nem kaphatok, mert a múltban másoknak is adtak és sok minden eltűnt.... szóval nem kapok NEHOGY ÉN IS LOPJAK!

Értitek? Nem azt mondják loptam, hanem azt nehogy lopjak! Vagyis azt feltételezik rólam ha kulcsom lenne bennék oda késő este mikor üres a placc és kirámolnám?

De persze annyi esze már nincs a díszes főnöknek hogy ha lopni akarnék azt akkor is megtehetném amikor ott ülök 8 órát helyettesíteni.

Hogyan vennétek hogy potenciális tolvajnak néznének?


2020. jan. 6. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Konkrétan nem érdekelne. Ha másoknak volna csak nekem nem akkor begurulnék, de így nem.
2020. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

sehogy. ez nem konkrétan ellened szól. bárki más jönne, ugyanez lenne.


de van esze, mert ha eltűnne valami akkor lehet tudni, hogy éppen ki volt ott. ha pedig lenne kulcsod akkor bármikor mehetnél. így meg nem.

2020. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"ha pedig lenne kulcsod akkor bármikor mehetnél. így meg nem."


Hadd kérdezzem meg: a gondnok az nem lophat? Neki van kulcs mindenhova, sőt még magához az épülethez is. Ő nem csak bemehet mindenhova de még vasárnap is bemehet amikor maga az épület is zárva.

Ő nem lophat?


Mert ezen logika alapján (nem adunk kulcsot nehogy lopj) neki se lehetne. Miért ő nem lophat?

2020. jan. 6. 10:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
de. csak ha munkanap még megvolt minden, majd vasárnapról hétfőre eltűnik valami, akkor megint csak lehet tudni, hogy a portás volt, ha senki másnak nincs kulcsa.
2020. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"sak ha munkanap még megvolt minden, majd vasárnapról hétfőre eltűnik valami"



nem egyszer volt már ilyen. olyan is volt hogy kollega otthagyott valamit hétköznap úgy ment el este 6kor hogy megvolt másnap reggel nem volt meg.

A gondnok mégis itt van száz éve.

2020. jan. 6. 10:57
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Az alkoholista főnököd már nyilván totál elitta az agyát, így felesleges logikát keresni a határozataiban.
2020. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és a gondnok nyilván a kedvenc csókosa, aki rendszeresen leoralizálja, így még akár a lopást is elnézi neki.
2020. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

"Eddig sem loptam, pesig van, hogy itt vagyok sokat."

"Amíg nincs kulcsom, nem helyettesítek."

2020. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ennyire ne komplikáld túl a dolgot, nem téged néznek lopósnak.
2020. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább örülnék, mert ha eltűnik valami, akkor biztosan nem engem gyanúsítanak.
2020. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!