Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkagépeket forgalmazó...

Munkagépeket forgalmazó céghez szerviz és alkatrész adminisztrátornak jelentkezhet nő is, vagy inkább férfiaknak való ez a munkakör? Fizikai árukiadás is szerepel a feladatok között.

Figyelt kérdés
A fizikai árukiadás ebben az esetben mennyire nehéz fizikai munka?
2020. jan. 6. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Láttál rakodógépet, targoncát, na azoknak bármilyen alkatrészét esetleg ki kell adni...

Egyébként én több ilyen cégnél is megfordultam már. Volt nem egy női dolgozó is, szóval nem feltétlenül kizáró ok. Hacsak nem ilyen hajtűdobálós fajta vagy, aki egy ásványvizes palack megemelésébe is bele akar szakadni, meg méteres műkörömmel akarja kalapálni a billentyűzetet

2020. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egészben láttam már munkagépeket, de alkatrészekre lebontva nem, így elképzelni sem tudom mekkora és milyen nehéz darabokról lehet szó, főleg ezért érdekelt volna.
2020. jan. 6. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

" elképzelni sem tudom"


Ezt kiragadva.. minek akarsz ilyen helyen dolgozni, amivel kapcsolatban ilyen szóhasználattal beszélsz?


Szerintem akad elég más munka, amihez nem kell műszaki tudás. Amúgy valsz. nem vennének fel, azért mert nincs tapasztalatod.

2020. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Attól, hogy ezt a részt nem tudom hova tenni, vannak egyéb feladatok, amiket szívesen csinálnék pl. számlázás, adminisztráció stb., a legfőbb ok, hogy jó volna végre újra dolgozni, és nincs miből válogatni :(

Az is igaz, raktárban sem jártam még, kereskedelmi tapasztalatom sincs, nyilván messze vagyok az ideális jelölttől, de nyitott vagyok és szívesen tanulok új dolgokat, ha valaki adna rá esélyt.

2020. jan. 6. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, ha annyire lövésed sincs a témában, akkor esélytelen.

ilyen helyen azért tudni kell legalább belépő szinten mi micsoda. Mit jelent az, hogy szimering, munkahenger, csapágy, vagy, hogy egy maréknyi vas vajon 10 kg vagy 10 dkg. Hogy csak pár példát ragadjak ki.


#1

2020. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, gépalkatrészekben, raktározásban és kereskedelemben nem vagyok sehol se, inkább hagyom, csak más sincs, elkeserítő egy helyzet :(
2020. jan. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!