Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy teljesen...

Volt már olyan, hogy teljesen kicsináltak a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Meddig voltál ott? A felmondási időt hogy bírtad ki? Van itt olyan, akinek egészségügyi gondjai is lettek? Hogyan jöttél utána rendbe lelkileg és testileg? Azóta találtál jobb munkahelyet? Mennyi idő alatt?
2020. jan. 9. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön romanokkal kellett laknom(!)es dolgoznom, az alja tipusuval egyedül magyarként, mig ök klànban ellenem.

Irigyeltek utáltak, furtak, loptak, hatam mögött rosszakat terjesztettek, igy kitalàltam hogy felveszem a "keleti bölcs"stilust.


A legszemettebbel valtottam par szot az életèröl pl vajon miért erzi ugy magàt hogy folyamatosan tàmadnia kell, milyen lehet neki az élete. Erdekes de meg is nyilt es többször is valtottunk ilyen "lelkizös"mondatokat annak ellenère hogy kb ölni is tudna.


De plusz kihasznaltam hogy a munkaeröközvetitöm egy nagy àllat kemény pasi es azt hitték hülye ésszel hogy be vagyok védve.


Én nem adtam fel mert az volt bennem hogy tuti biztos extra jol keresö àllàst en nem fogok miattuk passzolni az biztos. Menjenek ök a p. csaba azert is kitartok foggal körömmel. (Jattal együtt kb 2000 eurom lazàn megvolt havonta)


Szoval közben amik mentek. Egyiket kirugtàk, màsiknak balesete lett, harmadik valami balhè miatt ugy döntött hogy visszamegy azokkal akikkel jött, plusz volt aki lqrvazott, odamentem hozzà hogy jol hallottam e,erre elmosolyodtam hogy rendben holnap meg is beszéljük (jelezve hogy szépen bemàrtom az àllat közvtitömnél ez volt a belépöje es onnanstol neki annyi),erdekes de masnap igy hirtelen el kellett utaznia :D


Szoval par honap utan azt vettem észre egyes egyedül maradtam egy roman sem volt màr es felvettek angyali cseheket akik irto kedvesek udvariasak tünemények voltak.


Azutàn lett egy magyar munkatàrsam. Ez is érdekes: ugyanazt kezdte müvelni mint a romanok, lopàs, pletykàk a hàtam mögött, kavaràsok..


Szoval a lényeg:én csak célt nézek. Nem a kollektiva fog meghatàrozni az biztos. Ha a fizu gàz lett volna, bizti nem tartok ki, nem lett volna mièrt.

2020. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*a gyözelem erzés miatt kb azonnal rendbe is jöttem. Nem kellett kiheverni. Büszke vagyok inkabb magamra. Hogy a poklot is tulelem ha akarom.
2020. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pályakezdőként az első munkahelyem katasztrófa volt. Én 4 hónap után hagytam ott őket. Nem volt felmondási idő, mert mint kiderült az első 2 hónapban be se jelentettek. Szinte minden nap gyomorideggel mentem dolgozni, de valami hihetetlen oknál fogva azt hittem ilyen a "felnőtt" élet és valószínűleg máshol se lenne jobb. Akkor telt be a pohár, mikor lopással vádoltak, hogy aztán a "hiányt" levonják a fizetésemből. Mivel pénzzel vagy áruval közvetlenül egyszer sem érintkeztem, így egy nőies b/aszodj meg kíséretében jeleztem, hogy részemről ennek vége. A drága főnök még meg is fenyegetett, hogy úgy megb/asz a raktárban, hogy holnapig fel se kelek.
2020. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mostani munkahelyemen. Ez az 5.ik évem itt, én vagyok a legrégebbi munkaerő a csoportunkban a főnökömet leszámítva. kb másfél éve kezdett el katasztrofális irányt venni a hely, minden normális kollégám felmondott már, az új emberek szörnyűek. Minden reggel érzem, ahogy belépek, hogy feszül be a nyakam és a hátam, rendszeresen küzdök migrénnel és alvás zavarral. Tegnap előtt jelentettem be a főnökömnek, hogy a most futó projekt után én távozom, de hivatalos felmondást még nem adtam be. Már ez a bejelentés megkönnyebbülést okozott komolyan, meg a tudat, hogy záros határidőn belül vége ennek. Mindezek ellenére nem volt egy könnyű lépés. Most kezdtem el még csak nézelődni és gondolkodni konkrétan merre tovább, de még van addig 5 hónapom. Nem aggódom, hogy nem találok jobb helyet. Addig pedig beletemetkezem a munkába és azzal nyugtatom magam, hogy lassan vége. Aztán majd kiderül, hogy amikor hivatalosan is elkezd leperegni az idő hogyan fognak velem viselkedni és mennyire nehezítik meg a dolgom. Remélem nem.
2020. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folyamatban van, résen kell nagyon lennem, utálom az egészet.
2020. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!