Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mióta dolgozol a jelenlegi...

Mióta dolgozol a jelenlegi munkahelyeden? Mit szeretsz ott és minek kéne változnia leginkább, ami a legrosszabb számodra?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Március óta. Nagyon szeretem magát a munkát, a csapatomat, a lehetőségeket.

Ami a legrosszabb, az az hogy vannak nem épp jó fej, nem épp rendszerető távolabbi munkatársak is az épületben, miattuk fáj a fejünk sokszor.

Plusz a felsőbb vezetés, akikkel szerencsére kapcsolatom nincs a mindennapokban, de ugye ők döntenek sok mindenről, hát nem épp a legnormálisabbak...

2019. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtáros vagyok már 2016 márciusa óta. Imádom a munkám, a légkört is, és nagyon jó munkatársaim vannak. De természetesen van 1-2 kolléga, akivel kevésbé jó a viszonyom.

Szeretek az emberekkel foglalkozni és természetesen olvasni is.

2019. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lassan 2 éve vagyok itt, de még mindig annyira szeretem, mint az első héten. Ilyen mélg nem volt velem egyik korábbi helyen sem, pedig a munkaköröm korábban is szerettem. Amit szeretek:

nagyon jó a céges kultúra, hatalmas rugalmasság, a főnököm és a közvetlen kollégáim nagyon jó fejek és könnyű velük együtt dolgozni, van egy csomó extra juttatás stb

Amin változtatnék: a belsős kommunikáció javítása, az egyértelmű elszámoltathatóság meghatározása. Néha úgy tűnik, hogy akkor a káosz a cégnél, hogy nincs kit felelőségre vonni, amikor valami nincs elvégezve, az információ össze vissza szét van szórva a csapatok között bármi logika vagy struktúra nélkül, sokszor megy a másra mutogatás, hogy az ő dolga lenne, az illető meg sose hallott a folyamatról.. Ez sok startupra jellemző, tudtam, hogy ez fog rám várni, de emiatt egy csomó dolog csúszik, kicsit szalmaláng jellege van a projektek többségének. Viszont ez jó is egyben, mert többek közt azért vagyok itt, hogy rendbetegyem ezeket a folyamatokat.

2019. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több, mint egy éve.


Pro:

- Néha kevés a munka, szóval lezavarom 1-2 óra alatt és a nap többi részében pihenhetek.

- Gyalog kb. 5 percre van a hely.

- A kollégákkal nincs gond, a műszakomban mindenkivel kijövök és van, aki már jó haver lett.


Kontra:

- Kevés pénz.

- A főnök mindenért cssztet mindenkit. Az a szemlélete, hogy így többet dolgozik az ember.

- Káosz van általában. A gyártás nincs megtervezve, sokszor az utolsó pillanatban állnak neki új dolgoknak és át kell szervezni.

2019. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2006 óta.

Kornyekhez képes átlag feletti fizu, albérlet támogatás, laza változatos munka, 10 percre az alberlettol, korai nyugdijazas, 47 evesen mehetnek elorehozottba. (Nem Magyarország)

Nagy negatívuma a jelenlegi főnök. Meg egy ilyen idióta nincs ezen a földön. És fél éve lett kinevezve, szóval még itt lesz egy darabig.

2019. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsivel több, mint 2 éve dolgozom itt. A fizetés jó, a munkakörülmények jók, a munka nem nehéz és vagyunk rá elegen, a kollégákat meg el tudom kerülni annyira, hogy ne idegesítsenek.

Csak egy dologgal van bajom: folyamatos 12 órás munkarendben dolgozunk egy éve. Előtte 8 órás folyamatos volt, azzal nem volt semmi bajom, de a 12 órázástól már hányingerem van: nem tudom kipihenni magamat, mire megszoknám, hogy nappalos vagyok, már éjszakára kell menni, ráadásul a cég a szabadnapjaim 1/3-ától megszabadított, így az éves leállásokon kívül nincs fizetett szabadságom. Úgyhogy most állást keresek, mert cégen belül 8 órás munkát nem tudnak biztosítani, túl sok a csókos, akit beültettek ilyen-olyan úri pozíciókba.

2019. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7. éve. A működésében elég nagy gebasz van, a felsőbb szint nem megfelelő vezetése lehat az alsóbb szintre is .
2019. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tavaly majus ota dolgozom a cegnel. Alapvetoen szeretek itt dolgozni, szeretem a munkam, nagyon jo a csapat. Szeretem mert teret enged kreativitasnak ugyanakkor a nagyfonokok szeretnek kotekedni. Engem szemely szerint a teruleti vezeto nem nagyon csipaz, es ezt erezteti is velem! Teny es valo hogy abban amit csinalok meg kezdonek szamitok de ki merem jelenteni hogy igenis fejlodok. Tipikus fonok, a rosszat tudja mondani, de ami jo azt kb eszre sem veszi. Uzletvezeto detto ugyanez! De egyebkent jo.
2020. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!