Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés, mikor évekig...

Milyen érzés, mikor évekig dolgozol, eredmèmy nélkül, úgy hogy megpróbáltatásoknak és fájdalmaknak vagy kitéve. Igazából, ha ezt szóvá teszed, ugyanazt kapod. Akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az nem megoldás, hogy mondj fel, mert ha mindenki ìgy gondolkodna, nem maradna ember.

2020. jan. 11. 08:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*eredmény
2020. jan. 11. 08:33
 2/15 anonim ***** válasza:
Mért probléma ha nem maradna ember?
2020. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lelkemen viselem a vállalatot.
2020. jan. 11. 08:36
 4/15 anonymousreview60 ***** válasza:

Akkor tehülye vagy. A munkahelyen dolgozni kell, tanulni, és karrierlehetőség. De ha ezt nem adja meg, akkor tovább kell lépni.

Mi az, hogy eredmény nélkül? Nem készültek el a tervrajzok, az agyagkorsók időre? Ha igen, akkor eredményes voltál. Ha ennek ellenére nem nem kaptál plecsnit, előreléptetést, fizetésemelést, akkor eredményes voltàl, de nem sikeres.

Az eredmény a munka lemérhető látszatja, a siker az, amivel ezt a közösség honorálja. Ha megnézed, sok eredményes sikertelen kis güzü van, mert szorgalmas, de szociálisan hülye. És vannak a jól helyezkedő, kapcsolattartó férgek, akik alig eredményesek, de sikeresek.

Te 99%, hogy az előbbi vagy. Válts munkahelyet, és gyakorold az önérdekérvényesítést (asszertivitás). Rengeteg ilyen jellegű életmódtanácsadó könyv van.

A hiba az ön kész7

2020. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na ezt nem szabad csinálni !én is ezt tettem aztán 8 év múlva besokalltam és otthagytam a fenébe! Ott kell hagyni ,én utólag csak azt bánom h nem hagytam ott hamarabb...ne a munkahelyért élj hanem magadért!fél év múlva már eszembe sem jutott...
2020. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Celtalan lenne szova tenni.

Nem azt kell mondani hogy eredmenytelen fajdalmas etc a munkam.

Hanem meghatarozni azt konkretan es kerni mit szeretnel. Pl fizuemelest, vagy palyazol cegen belül magasabb poziciora, vagy kinezel plusz oktatast akàr pàlyazati alapon a cegnek es kered a plusz oktatasod vagy kered hogy irjanak veled tanulmanyi szerzödest mert ezt azt fel akarod venni, ahhoz a gyakorlatot biztositsa stb.


Celtalan panaszkodasnak nincs ertelme azzal nem lehet mit kezdeni

2020. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben.Fizuemelèst+sérelemdìjat.
2020. jan. 11. 08:56
 8/15 anonim ***** válasza:

De. Az a megoldás, hogy mondj fel. Nem a te felelősséged egyben tartani a vállalatot, hanem azé, aki ezért kapja a nagy pénzt.

A "mert ha mindenki így gondolkodna" különben sem érvényes logikai séma. Nem gondolkodik mindenki így, és ezt te is tudod. Általában nem érnek semmit az olyan érvek, amiben a "ha mindenki ...na" szerepel.

A te felelősséged az, hogy egyben tartsad saját magadat és a családodat, és ennek a stresszes munkahellyel nagyon rosszat teszel. Pszichés nyomor, fizikai betegségek, családba hazavitt feszkó lesz belőle. Tudtad, hogy a stressz milyen sok betegségnek a rizikófaktora?

2020. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonymousreview60 ***** válasza:
Sérelemdíjat!? Miért?
2020. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Alap igazság, hogy ha nem termeltél volna elég pénzt a cégnek, már régen kirúgtak volna.

Ugyanígy leléphetsz te is, ha nem becsülnek meg. Majd találnak mást és te is találsz másik céget.

Egyébként velem is előfordult már, mint látom mással is, hogy hosszú évekre beragadt egy nem jó helyzetbe és ezt utólag már csak sajnálni lehet.

2020. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!