Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nektek felmondanának a...

Ha nektek felmondanának a munkahelyen elbúcsúznátok az utolsó nap?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom fognám a kabátot és ugyanúgy köszönnék el mint bármelyik másik nap és törölném,blokkolnám a kapcsolatok legnagyobb részét főleg a főnökét.
2020. jan. 13. 08:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen volt a viszony, és mi miatt és hogyan mondanának fel.

Ha rosszindulat állna mögötte, és még úgy tennék meg, hogy a felmondás után egy ideig jó nagy pácban lennék, akkor biztos, hogy csak úgy elsunnyognék. De, ha kulturáltan történne, és olyan indokok miatt, ami rajtam is múlott, akkor elbúcsúznék.

2020. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Eddig mindig én mondtam fel, de általában külső oka volt, pl. költözés, túl sokat kell bejárnom egyetemre és nem fér bele a munka. Egy kivétel volt, amikor azért mondtam fel, mert már kiakasztott a rengeteg aljasság és gonoszság, amit leművelt néhány ember, köztük a főnökeim is. Mintha egy amerikai filmben bemutatott gimiben lettem volna. Borzalmas volt, folyton céltábla voltam, aztán amikor egyik napról a másikra közöltem, hogy felmondanék és ha lehet minél rövidebb legyen a felmondási időm, még variálgattak, hogy minél tovább maradjak, mert egyébként többeknél jobban dolgoztam. Sokan nem is tudták, hogy felmondtam, gondolom akkor tudhatták meg a legtöbben, amikor már egy ideje nem láttak. Akivel munka közben el tudtam beszélgetni, attól még az utolsó nap folyamán elbúcsúztam, ha esetleg a nap végén nem futottunk volna össze. A munkaidőm végén kipakoltam a szekrényemet, átadtam a kulcsomat az aznapi ügyeletes főnökasszonynak, és azóta a hely környékére sem mentem, hogy még véletlenül se fussak össze senkivel.
2020. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!