Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nektek felmondanának a...

Ha nektek felmondanának a munkahelyen elbúcsúznátok az utolsó nap?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom fognám a kabátot és ugyanúgy köszönnék el mint bármelyik másik nap és törölném,blokkolnám a kapcsolatok legnagyobb részét főleg a főnökét.
2020. jan. 13. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha volt olyan munkatársam, akivel jóba voltam, tőle mindig elköszöntem. A többiek nem nagyon érdekeltek, legalább is nem mutattak amúgy se nagy érdeklődést felém. Max annyi volt, hogy sziasztok, holnaptól nem vagyok.
2020. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Kollégáktól szépen elköszönnék. Gondolom nálatok elég rossz a légkör ha ilyeneken gondolkodsz.
2020. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Még jó, hogy elköszönnék. Az utolsó helyemen rosszul ment a bolt, és én tűntem a legfeleslegesebb kollégának, rajtam spróroltak. Utolsó nap kaptam virágot, meg puszikat, meg könnyes tekinteteket, a főnök is aggódva kérdezgette, hogy találtam-e már új melót. Miért kellett volna bunkónk lennem velük?
2020. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Kollegáktól elköszönnék, főnökkel nem feltétlen jópofiznék ha haragszom.
2020. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Minden attól függ hogy mi miatt történt a felmondás és haragszom e.Engem a munkahelyemen egy időre elküldtek mert nem volt munka aztán visszahivtak,végül én mondtam fel 2év után.Mindenkitől elköszöntem aki fontos volt nekem,ajándékot kaptam és a nagyfönök is lejött elköszönni szerencsét kivánni.Volt egy munkatársam,akit nem kedveltem na neki csak annyit mondtam szia,mint bármelyik másik nap.
2020. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előző munkahelyemen 4 lány volt rajtam kívül. Az egyik a főnökasszony tesója, úgyhogy rajtam kívül mindenki tudta, hogy el leszek küldve. Utolsó nap egy szót nem szóltak hozzám, de ugyanúgy letakaríttatták velem az asztalom, mint minden pénteken, majd sugdolóztak egész nap. Nem búcsúzkodtam, örültem hogy nem látom egyiket sem többet.

25N

2020. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legutóbb hatalmas búcsúbulit szerveztek. Hihetetlen hangulat volt, finom ételek, zene, nagyjabol 50 fős társaság, ajándékok, nosztalgiázás. Még most is hiányoznak a régi munkatársak.


A mostani helyről szép halkan fogok eljönni...

2020. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a kollégák nem feltétlen tehetnek arról, hogy elküldtek, sőt sokszor a főnök se (pl. egy leépítés során sokszor csak bemondják neki kit kell elküldeni). Én nem lennék bunkó már csak azért se, hogy lássák van tartásom. Egyszer próbaidő alatt rúgtak ki, mert az egyik kolléga fúrt folyamatosan hogy az ismerősét behozhassa a helyemre. Első gondolatom az volt, hogy veszem a kabátom és itt se vagyok, majd postázzák a papírjaimat. Majd inkább arra jutottam, hogy megvárom a papírokat jó kedvűen , utána odamentem mindenkihez elköszönni még attól is aki szemétkedett és felemelt fejjel távoztam. Jobb, mintha lesajnálnának és még te is adsz ehhez.
2020. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek kérdező, minek tartani bárkivel is a kapcsolatot. Én alapból ilyen vagyok minden helyzetben.
2020. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!