Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki lehet birni ennyi munkat?

Ki lehet birni ennyi munkat?

Figyelt kérdés

Felvettek egy nagyon jo helyre, ahol recepcion lennek, beleptetni kene az embereket, plusz csomo adminisztracios munka lenne. 1300as az oraber, plusz rajon nyelv potlek (mert ket nyeven beszelek). Viszont hajnali 4kor indulna a ceges busz ami bevisz, 6kor kezdodik a munka es delutan 4-5ig :(

Ez nagyon nagyon sok, nem tudom hogy birnam... azt mondtak hogy kesobb, 1-2 het mulva ha felvesznek, akkor raerne csaka 6orasi busszal jarni, de lehet meg ugyis sok lenne. Nem tudom mennyire megterhelo, nem dolgoztam meg 8oranal tobbet egy nap (csak etteremben par honapig 12oraztam de akkor hulla voltam)


2020. jan. 21. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A 4-től 16-ig valóban durva.

De ha 6-től is lehet menni 16-ig, az egész normál. Nyilván a legjobb a 8 órás. Sőt, még kevesebb is jó lenne :)

Szüleim 60-hoz közel napi 10 órát dolgoznak, és nem irodai munka, egész nap állni kell. Ők bírják. Erősebbek, mint sok 20 éves :D

2020. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ki.
2020. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na várj, 2 óra csak az út? Az 2 haza is. Inkább az a sok. Mert ha 8-17ig vagy az még ok, de lesz este 7 mire hazaérsz, fáradt vagy és kb nem jutsz semmire. Te tudod mi fér bele, próbáld meg, ha nem jó felmondasz.
2020. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ez volt a gondom az előző munkahelyemmel. Nem a 8 óra munka volt a baj hanem, hogy hajnali 3-kor keltem, hogy odaérjek 6-ra a melóba...
2020. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez személyfüggő, ki bírja, ki nem. Azért a rendszeres hajnali kelésekhez nem könnyű hozzászokni, délután sem marad időd semmire. Heti hány napot kellene menni?
2020. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Önmagában nem lenne aok. De ilyen hosszú utazással sok. Még ha amúgy kényelmes munka lenne is.
2020. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy mennyi az utazás vagy ha ennyire korán kell indulnod és csak 6 kor kezdődik a munka akkor meddig kell ott lenned munka előtt, ez sem mindegy azért. Én 1 óránál többet nem utaznék egy munkahelyre sem, mert ez a szabadidődből megy el, és nem fizetik. Én még akkor sem vállalnék el ilyen munkát ha céges autót tennének a seggem alá és azzal kéne utazni több mint 1 órát. Persze ha olyan bér lenne akkor meggondolnám ha a 300 ezer nettó meglenne akkor elgondolkoznék ezen, de akkor is csak abban az esetben ha tényleg olyan is a munka és semmi más lehetőség nem lenne a közelben.


Ez a 1300 Ft-os órabér nagyon karcsú és nem mindegy hogy bruttó vagy nettó. Oké kapsz rá pótlékot de a kérdés hogyan számolják százalék vagy fix összeg? Meg ha az hozzáadódik a bruttó alapodhoz akkor az is elmegy mind adóba és nettóba alig ha észreveszed. Meg azért 10 órát dolgozni és órákat utazni ez rengeteg. Még ha 10 órát kéne dolgozni de csak utazol maximum 30 percet vagy annyit sem, akkor még azt mondom elmegy, még a 12 órázás is kibírható, legalább is én kibírom lehet azért mert eleve 12 órás műszakban kezdtem el dolgozni és ehhez szoktam hozzá alapból, de az nekem utazás szempontjából 10 perc volt gyalog. Nem mindegy.

ha épp nincs más amit nehezen hiszek mert munkaerőhiány van szinte minden területen, egyedül az autóipar az ami visszaesett egy kicsit, de javarészt még emberhiány van. Ha mást nem megpróbálnám ezt a munkát próbaidő alatt felmondhatsz egyik napról a másikra is, ha tényleg nem bírod. Vagy nézelődsz még más állás után és ha találsz jobbat rögtön lépsz.

Ezt neked kell eldöntened, de szerintem ha már ennyire közel vagy akkor próbáld meg azokra is kapsz fizetést, legfeljebb ha érzed hogy nem fog menni, nem bírod akkor otthagyod őket.

2020. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy hogy érhet rá 2 hét múlva a 6 órási busszal járni, ha 6kor kezdődik a munka..


Én nem vállalnám be, lényegében semmi szabadidőd nem lesz, 2 nyelven "beszélsz", szerintem tudsz te ennél jobbat is találni.


Hajnali 4kor indul a céges busza azaz kb 3kor már kelned kell, ha hazaérsz mondjuk azzal a jóféle céges busszal 6 fél7-re, kajálsz egyet, lefürdesz, és már fekhetsz is le, hogy fel tudj kelni.


Ez magyarország.

2020. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért élnél, hogy dolgozz :D
2020. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem munka után hazaérve egy kiadós szex az kárpótol
2020. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!