Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon érdekelnek a filmek,...

Nagyon érdekelnek a filmek, hova menjek tovàbb tanulni?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta nagyon érdekelnek,imádom a filmeket,annyira eltudnak repíteni egy más világba,hogy ugyanezt akarom én is tenni másokkal.

Renegetegszer végiggondoltam,hogy mivel is szeretnék foglalkozni,de ez vonz a legeslegjobban.. :/,viszont tudom,hogy Magyarországon nem örvend csak sikernek a filmipar.

Bármilyen munkakör érdekelne,ami a filmezéssel kapcsolatos: operatőr,rendező,utómunkás szinte bármi..

Hol tudnék jobban belemélyülni ebbe és megvalósítani az àlmomat?


2020. jan. 25. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajna de én is imádom a filmeket :D a ragadozó madarakat jobban várom mint a húsvétot és azt hiszem szerelmes vagyok Joker exébe xD
2020. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakirányú középiskolába vagy felsőoktatásba.
2020. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kommunikáció- és médiatudomány szakra, ha egyetemről van szó.
2020. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Rendszergazdának. A rendszergazdák sok filmet néznek munka közben.
2020. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
A fiam filmesztétika szakon végzett bölcsészkaron, mert kicsi kora óta imádja a filmeket. Semmire az égvilágon nem tudja használni a tanultakat. Bővíti a látókört, de megélni, profitálni belőle nem lehet. Ő is próbálta még külföldön is, végül csak hobbi lett belőle, más irányba kellett elindulnia, hogy meg is tudjon élni.
2020. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Színház és filmművészeti egyetem is van, azon belül is többféle képzés pl. vágó, gyártásszervezés, operatőr stb.
2020. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kapcsolatok nélkül nehéz. Hiába végzel el pl. egy kommunikáció és médiaszakot, ha nincs hátszeled a diplomád ott fog porosodni a polcon ahogy a többi hasonló végzettségűnek.

Én a helyedben a színészettel, majd a szinkronszínészettel próbálkoznék, esetleg nézegetném a csatornák karrier oldalát és ha bejutottam bármiyen munkakörben akkor ott belül érdeklődnék a lehetőségekről és építeném a kapcsolatrendszert.

2020. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Moziba!
2020. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!