Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen éjszakai munkák vannak?

Milyen éjszakai munkák vannak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8-17ig dolgozok egy irodában, azonban szeretnék ezen változtatni, mert én éjszaka érzem jobban magam. Szóval szeretném felcserélni a nappalt s az éjszakát. Gyári munkán kívül milyen állások vannak, amik éjszaka zajlanak?

2020. jan. 25. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Legyél hivatásos vámpír 😃

Egyébként éjjeli őr az egyetlen ami most eszembe jutott de ha beugrik még valami majd visszajövök.

2020. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most tolom a 3 éjszakai műszakomat gyermekosztályon, kórházban. Elég fárasztó, itt soha nincs csend, ha nem a gyerekek zajonganak, akkor az anyukák. Velük néha sokkal nehezebb, mint a gyerkőcökkel.
2020. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van B jogsid akkor valamilyen sofőr, kiszállító stb..
2020. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én recepciós vagyok egy vendéglátóhelyen, ami 6-04 nyitva. 3 műszakban de van fix éjszaka is, most épp éjszakás vagyok, vendégeket kell irányítanom, segíteni nekik, illetve ruhatárazás. 90% külföldi vendég, így leginkább angolul. 20-21.30 nem sok dolgom van, 21.30-00 pörgés van 1000-el, Éjjel 1 után már inkább mennek mint jönnek, 1-3.30 ig nem sok dolgom van...telo, face, film, 4 kor zárás, kiterelés, lehet haza menni, 3.40 és 4.40 között változó.
2020. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
51%
Éjjeli őr, kidobó, DJ, pultos éjszakai szórakozóhelyeken, eladó egy 24/7-ben, merch standos koncerteken, buszsofőr, mozdonyvezető, stewardess, repülőgép pilóta, ápoló(nő)... Rengeteg van.
2020. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom, sok éjszakát vállalok. Semmi hívás, filmet nézek, pihenek, eszek, nyugis az egész. Mellette én egyetemre is járok, és ilyenkor szoktam tanulni is.
2020. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen ügyfélszolgálat, diszpécserkedés. Ott általában váltott műszakok vannak.
2020. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Taxi
2020. jún. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!