Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az éjszakai munkákról? (árufeltöltő, stb. ) Milyen éjszakai munkák vannak?

Figyelt kérdés

Dolgozni akarok végre, de sehova nem vettek fel. (1 éve sikertelenek a próbálkozásaim) Van egy szakmám és egy érettségim, jelenleg a középfokú angolra gyúrok, de ez a pénztelenség már kikészít. Nem tudom támogatni a szüleim és semerre nem tudok elindulni a világban.

Sajnos diszkalkuliám van (számolási nehézségek) ezért muszáj olyan munkát találnom, ahol nem szükséges a számolás és nem kell közvetlenül pénzzel dolgoznom. Ennek okán gondoltam az éjszakai árufeltöltőre elsősorban. Tescoról vélemények? Tudtok tanácsot vagy tippeket adni? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

Egy elkeseredett 23 éves kaposvári lány



2015. júl. 19. 16:32
 1/2 anonim válasza:
szia! itt nem fogsz találni munkát, csak ismerős segítségével. Havi 70-80 ezer forintért nem érdemes elmenni sehova. kizsákmányolás. szerintem menj ki külföldre. ott a nyelvet is tanulod.
2015. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Szeretnék is elmenni, de ahhoz is pénz kell. Ez a legnagyobb problémám, ha lenne egy kezdő összegem akkor már könnyebb lenne az elindulás is. Vagy akkor hogyan tudnék a legolcsóbban kimenni külföldre?

2015. júl. 19. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!