Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mióta lehet ilyet tenni?

Mióta lehet ilyet tenni?

Figyelt kérdés
Mióta lehet a gondozási központ dolgozóinak, az úton pletykálni munka helyett? Vagy egy embernél tartózkodni ha több helyre is menniük kell? Volt rá sok eset, hogy az én családtagomhoz nem jöttek ki, mert addigra vége lett a munkaidejüknek. Ha szóltam, akkor meg csak vállat vontak. Mit tehetek jelenthetem a főnöküknek?

2020. jan. 26. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez előfordul szerintem több helyen is hogy itt és ott többet tartózkodnak de mindenképpen muszáj ki menni mindenkihez,szólj nekik szépen 3x ha nem tanulnak belőle akkor szólj a főnökségnek.
2020. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már a három meg volt, de azt mondták mennyek én és ugyan úgy lássam el mint ők. Egyébként csak az ebédet viszik neki és bevásárolnak, meg gyógyszert íratnak. De volt hogy a visszajárót se adták oda nemi. Meg a gyógyszert se iratták ki hanem, neki kellett lemennie betegen. Egyébként mindenhol vannak vagy 3-4 órákat is vagy az úton pletykálnak.
2020. jan. 26. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Tessék őket jelenteni. Az én anyum öregekotthonában dolgozik, olyan kollégákat kapott néhányszor, hogy az ember elveszti a szeretetét az emberiség iránt.
2020. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm jelentem is őket majd.
2020. jan. 26. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!