Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 17 évesen felvesznek valahova...

17 évesen felvesznek valahova dolgozni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 8 általánossal,meg a 9.-et is elvégeztem aztán otthagytam családi okok miatt most dolgozni szeretnék menni.Hova vennének fel 8 órába?esetleg ha valaki tud ilyenről cegléd környékén annak nagyon örülnék.

2020. jan. 26. 19:46
 1/8 A kérdező kommentje:
"Mennyél inkább tanulni"kommentekel kíméljetek mennék én ha lehetne.
2020. jan. 26. 19:59
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Menj el a munkanélkülibe jelentkezz be ott tudsz választani okj képzések közül, le teszed kapsz kereset pótló juttatást is, aztán kicsivel több lehetőséged lesz, hajrá.
2020. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt korlátozott a lehetőséged. 18 után gyárba felvesznek. Én márcsak azért is meg próbálnám amit az első mondott, mert ők biztos tudnak jobb tanácsot adni a lehetőségeiről.
2020. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Iskolaszövetkezeteknél még eltudnál helyezkedni a diákigazolványod alapján, de sajnos iskolalátogatási papírt már nem tudsz szerezni így ez offos. Alkalmi munkásként talán egy kisebb gyár tudna alkalmazni vagy mehetnél segédmunkásnak egy kőműves/festő/egyéb szakmunkás mellé. Vagy olyan helyre, ahova nem kell képesítés és tudod, hogy nagy a munkaerőhiány. Sok sikert!
2020. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Mekibe felvesznek
2020. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felnöttoktatásban folytasd. Munkaügyi központ tanfolyamjai semmit nem érnek. Anyiból jó hogy pénzt kapsz, de nem tanitanak lófszt se. Sajnos. A tanfolyamok abból állnak hogy lesitek egymást meg néha van elmélet. Középiskola azon belül felnöttoktatás az kell neked. Pár év múlva megköszönöd.
2020. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*annyiból
2020. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és 16 éves kortól felvesznek felnöttoktatásba, mert onnantól nem tanköteles. Még mielött valaki belekötne.
2020. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!