Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti munka vége után mennyit...

Ti munka vége után mennyit foglalkoztok a munkahelyetekkel?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy mennyire viszitek haza a munkahelyi dolgokat,illetve hogy gondolkoztok azon hogy mit csináltok a holnap a munkahelyen.Nekem otthon is a munkahelyi dolgokon agyalok,hogy mi történzt aznap,minden,ami a munkahelyhez kapcsolódik.Szerintetek otthon felesleges,és hogyan tudnám elterelni a gondolataimat?Ti mit csináltok ilyenkor?

2020. jan. 26. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én amint kilépek a munkahelyem kapuján, nem foglalkozom vele egészen másnap reggelig amikor a kártyámat lehúzom, hogy betudjak menni a munkahelyemre.
2020. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Picipok2128 ***** válasza:
Én otthon dolgozok, ezért nagyon sz.r a helyzet.
2020. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen régen dolgozok egy helyen. Eleinte én is hazaviszem, de mikor megszokom az új helyen már nem. Itt most 10 éve vagyok, már akkor se aggasz semmi mikor bennt vagyok. Minden simán megy. Mondjuk nincs felelősségteljes munkám. Akkor biztos más lenne.
2020. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kamionos vagyok,munka idő végén megállok el intézem a papírokat le zárom a napot,tornászom,futom heti 2x,sétálok,ha van rá lehetőségem fürdöm általában próbálok olyan helyeken megálni ahol van erre lehetőség,eszem,ezekután maximum nézegetem a térképet hogy melyik utcába kell pontosan mennem ha nem adták meg pontosan a címet,én mivel le fáradok el is van terelve a gondolatom, egyébként tanulni,olvasni szoktam.

Le kell foglalni magadat szerintem a sportnak jótékony hatása van legalább is nálam.

2020. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én mint az 1-es, annyi különbséggel, hogy nem húzok kártyát.

Eszembe nem jut másnapig.

Cserébe, a munkahelyemen meg nem foglalkozom az otthoni dolgokkal.

2020. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg néha még álmomban is. Hulla vagyok, de már csak pár hónapot kell kihúznom így. Szerencsére mem utálom a munkát annyira és nincs családom így azért könbyebb.
2020. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nagyon keveset. Nem fizetnek meg a túlóráért és nem fizetnek eleget ahhoz, hogy a nap 24 órájában a munkán agyaljak. Mivel elég nagy rajtam a felelősség, munka után ill. hétvégén ránézek az e-mailekre, nem-e jött valami sürgős dolog, de ennyi.
2020. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt időszak, amikor totál hazavittem, dolgoztam is még otthon, ma már ilyen nincs, jelenleg. Azon viszont szoktam agyalni, hogy mit kell máshogy tennem. Mit tégy gondolatelvonás tekintetében? Olvasás, netezés, sport, ügyintézés. Azt mondják, hogy kompenzálni kell a dolgokat, tehát aki fizikai munkát végez, annak szellemit kell végeznie otthon, és fordítva.
2020. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semenyit. Ha akarom se tudom hazavinni a munkamat. Na meg nem is akarom...
2020. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kidobó: vigyem haza a verésre váró pasasokat?
2020. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!