Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinaljak hogy ne kelljen...

Mit csinaljak hogy ne kelljen vele találkoznom? Nagyon szeretem ma egesznap miatta sírtam és látszik is rajtam.

Figyelt kérdés
Ő nem tud semmiről hogy nekem tetszik szerelmes vagyok belé kb fel éve. Ma megtudtam hogy lett barátnője és ez nekem nagyon rossz sírok mióta haza értem mitcsinaljak hogy ne vegyek észre? Nem akarok vele talalkozni sem. Reggelre elmulik nem lesz piros a szemem?
2020. jan. 28. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem tud semiről akkor azt sem fogja tudni hogy miatta sirtal. Felejtsd el. Keres magadnak mást.
2020. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ezt nem szabad, már az elején adnod kellett volna jeleket hogy bejön, így nem lett volna akkora lelki trauma ha offol
2020. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a legjobb ha elfelejted őt... szívás így barátkozni valakivel.
2020. jan. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!