Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mert van, h a nők mindig ki...

Mert van, h a nők mindig ki kezdik egymást?

Figyelt kérdés

Amíg mi férfiak nyugodtan el vagyunk egy munkahelyen addig a nők egyfolytában fújnak egymásra!


Több csaj ismerősöm is ezért váltott munkát és a barátnőm is!


2020. jan. 30. 08:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Cicaharc mindig megy.
2020. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szépen fogalmaztal! A barátnőm szorongó típus amúgy is tok kedves lány és a nők mindig ki kezdik! És egymást is!
2020. jan. 30. 08:32
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A nők sokkal jobban képesek marni egymást mint a férfiak, ez ilyen.
2020. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hát ez tény, de mert nem kerekednek ezen felül valahogy...?

Nekik is sokkal jobb lenne! Mi férfiak el story-zgatunk nem értem...

2020. jan. 30. 08:44
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nők mindig azt lesik nálunk is, hogy a másik mit csinál! Ez szerintem irigység, főleg ha a másik nő jobban néz ki, akkor próbálják besározni, hiszen a férfiak is ahhoz mennek oda beszélgetni akin látszik, hogy ad magára.

Nálunk a legnagyobb "fagyigépek" kivétel nélkül azok, akiken van jópár plusz kiló és igencsak önértékelési bajuk van, hőzöngenek, ők ezt nem akarják csinálni stb. Aki meg vékony, normálisan néz ki, az csendben dolgozik, nem a másikat lesi.

2020. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát ez azért nem igaz...nem csak a molettebb nőkre jellemző! Szerinted igen?? A barátnőm átlagos testalkatú és altalaba a karcsú csajok kezdik ki...
2020. jan. 30. 09:04
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nőként nem így tapasztaltam. Talán a nők többet beszélnek, pláne, ha bántja őket valami, ezért látványosabb a kipletyizés, viszont a férfiak sokkal jobban szeretnek versenyezni és hajtanak a pénzre és hatalomra, néha elég "politikai" eszközökkel. Egyébként van, ahol sok ilyen furós-faragós egyén összegyűlik és a munkára szinte nem jut idejük a nagy hibáztatásban, felelősségtologatásban és klikkesedésben, máshol meg tényleg teljesen családias és normális a légkör, nemek arányától függetlenül. Szerintem a legtöbb a vezető(kö)n múlik, hogy milyen példát mutat és hogy kezeli, pl. kivételezik-e rokonnal, szeretővel vagy vannak-e beépített árulkodói, értékeli-e a teljesítményt vagy csak eszközként használja a pórnépet és zsebre teszi mások pénzét vagy ötletét, tud pozitívan motiválni vagy inkább félelmet gerjesztve uralkodni akar.
2020. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ott meg valószínűleg a nagyképűség, lenézés megy azért viselkednek így!
2020. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

15 év munkaviszony alatt nem volt olyan hogy szerettem volna nőkkel dolgozni. Az egész irritál, ruhák, pasik, családalapítás, időjárás, mit csinál a pasijával, haj, köröm, takarítás, stb lehet beszélgetni és ez nekem megerőltető nőként.

Ha másik irodába vannak, pl mellettem lévő irodába, és csak néha találkozunk akkor azt

mondom csak-csak kibírom.

Ahol dolgozok csak férfi munkatársaim vannak, de a szomszédos irodákba nők vannak és egymást savazzák nekem, és próbálnak keresztbe tenni a másiknak. Örülök hogy kimaradok ebből és "csak" hallgatom, de így is fárasztó.

2020. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Mert rengeteg önértékelési gonddal küzdő nő van, írom ezt nőként. Sokan egy darab sz#rnál is kevesebbre tartják magukat (amúgy legtöbbször ok nélkül, mert sok esetben csinos, de legalábbis átlagos nőkről beszélek), csak attól érzik magukat értékesnek, ha állandóan külső megerősítést kapnak (koldulnak maguknak). Nyilván ha jön egy új nő vagy egy szebb, fiatalabb, okosabb nő (vagy csak simán olyan, aki valamiért több figyelmet kap a férfiaktól), akkor nekik kevesebb figyelem jut, kínlódnak az öngyűlöletükkel, az a két megoldása van a helyzetnek, hogy A) igyekeznek fejleszteni magukat, szebben öltözködni, feltűnőbbnek lenni és vonzóbbnak tűnni a férfiak szemeben vagy B) eltávoltítják a rivális nőt, hogy a jelenlévők közül újra ők legyenek a a "tápláléklánc" csúcsán. Nyilván legtöbbször a B lehetőséggel fognak élni, mert ahhoz nem szükséges semmiféle önkritika, magukba nézés, energia vagy erőfeszítés.
2020. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!