Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi és egy nő összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi és egy nő összejön az egyetemen, mennyi idő múlva kezdik egymást unni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikai adatok azt mutatják, hogy az átlag 124 nap 4 óra és 37 perc. De ha szerencséd van, lehet az akár 145 nap 7 óra és 16 perc is!!!!! :O
2016. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg pontosabb válasz? :D
2016. jan. 11. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene egymást unniuk?
2016. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A valóság sokszor ezt mutatja....nem én kívánom ezt.
2016. jan. 11. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt így lehetetlen megmondani. Az hogy az egyetemen jöttek össze, semmit nem számít. Lehet, hogy soha nem unják meg egymást, lehet, hogy már jövő héten. Honnan tudjuk, mennyire passzolnak?
2016. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mi egyetem alatt jöttünk össze a férjemmel (bár nem egy karra jártunk). Ennek lassan 9 éve, és több mint 5 éves házasok vagyunk. Nem untuk meg egymást.
2016. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy megunják egymást, nem az eltelt idő függvénye, hanem a párkapcsolat szereplőinek eltunyulása, beleszokása a kapcsolatba. Ha már nem próbáltok semmit tenni azért, hogy mindketten élvezzétek és jól érezzétek magatokat a kapcsolatban, akkor idővel megunjátok egymást. Hogy ez a próbálkozás két hónap, két év vagy húsz év után marad abba, az teljes egészében rajtatok múlik.


Nekem ismerettségi körömben csomó olyan pár van, akik már az egyetem előtt jöttek össze, most már rég felnőttek, házasság, gyerek, és nem unják egymást egyáltalán. Ez nem ezen múlik.

2016. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mégis milyen bugyuta kérdés ez? Ugye még véletlenül sem jársz egyetemre? :D 80 as IQval nem kéne..


a kérdésre válaszolva 4 éve vagyok együtt a barátommal, 3 éve járunk egyetemre, és nem unjuk egymást.

2016. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!