Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magány vagy társaság? Egészség...

Magány vagy társaság? Egészség vagy túlhajszóltság

Figyelt kérdés

24N vagyok, egy gyárban dolgozok minőség ellenőrként,elég kevés barátom van.

A mostani munkahelyemen annyira nyitottak a lányok nők,hogy végre jól érzem magam, társaságban vagyok,a munka álló, fárasztó és minden nap fáj a talpam, a lábujjaim be van dagadva és a sarkam iszonyúan szúr

Szóval itt darálni kell rendesen

Ha hazaérek este 19 kor már alszok reggel 4 kelek. A fizu jó 240 nettó


Az a részleg ahol mi dolgozunk meg fog szűnni és minket dolgozokat szét szórnak 3 helyre.

Engem felkértek,hogy menjek át az egyik helyre mert nincs ember, elvállaltam mert a műszakvezető szerint ott jó dolgom lesz és,hogy ő is dolgozott már azon a helyen tudja milyen.


A helyzet a következő

Ezen az új helyen kb úgy nézz ki mintha most indulna be csak a cég

Van egy nagy épület raktár, ami félig üres,alig van itt valami, az én részlegem egy kis lyukban van,nagy az üresség nagy a csend nincs itt senki,a munka túl könnyű egész nap tudok üllni,nem fáj a talpam,nincsenek egészségügyi problémák,ha vége a melónak végre nem vagyok fáradt és el tudom intézni mindent,de túl magányos vagyok, ha beindul a cég lesz 3 műszak és több ember is, de mikor ??


Kérdés maradjak ezen a helyen ahol nem szakadok bele a munkába, de csak délelőttös szak van szóval a műszak pótlékok most nagyon kiesnek, a fizu csak 160 nettó, és várjam meg amíg beindul a Volkswagen sor és jönnek majd többen is és akkor lesz 3 műszak és társaság.

Vagy keressek egy másik munkahelyet



2020. febr. 2. 06:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Várják vagy menjek ?
2020. febr. 2. 06:22
 2/7 A kérdező kommentje:
*várjak
2020. febr. 2. 06:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Új helyen a 160 netto nekem 30ezer Ft a benzin de abból 15 ezer Ft áll a cég
2020. febr. 2. 06:41
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Az egészség a legdrágább kincs. Ha nincs időd az egészségre, majd lesz időd a betegségre.

A pénz nem ér annyit, hogy feláldozd miatta az egészségedet.

2020. febr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nézz körül az állásportálokon, és válts másik helyre. Ezzel a képesítéssel lehet találni máshol, jobb körülménnyel állást. Én tudok talpmasszázst:), virtuális puszi a talpadra, ami gyógyuljon meg minél hamarabb:)).
2020. febr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egészsèg.
2020. febr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
eleve nem kellene gyárban dolgoznod.. ez a legputribb aki gyakorin van , ne dolgozzon már gyárban.
2020. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!