Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Borotválkozzak meg állásinterj...

Borotválkozzak meg állásinterjú előtt?

Figyelt kérdés
Változatosan megszoktam hagyni, 50-50 százalékban, van amikor full szakállas vagyok, valamikor meg teljesen levágom, kedv függő. 20 éves vagyok, holnap megyek reggel informatikus állásinterjúra, személyesen találkozom a főnökkel. Most igazából kedvem van megtartani, kicsit komolyabbnak tűnök vele. Szerintetek befolyásolja a holnapot?

2020. febr. 4. 00:35
 1/5 Asd12345699 válasza:
Szerintem hagyd meg,ha nem úgy nézel ki vele mint egy hobó,akkor simán jó
2020. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Karbantartott arcszőrzetbe aligha tudna belekötni valaki. A hangsúly az ápoltságon van.
2020. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendezett ápolt és szépen nő akkor hagyd meg nyugodtan
2020. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ápolom külön, nem nyúlok hozzá mert szerintem természetes formájában is kiválóan nő, nem összevissza, eegyenletesnek és rendszerezettnek tűnik számomra. Szerintem jól néz ki.
2020. febr. 4. 00:47
 5/5 anonim ***** válasza:

bátran maradhat, csak mosd meg és féslüd át, hogy ne keltsen ápolatlan benyomást.

szerintem infotmatikus szakmában jó eséllyel a leendő kollégák is hasonlóan néznek ki amúgy, és igazából a szakállal jellemzően csak az idősebb női korosztályban van némelyeknek bajuk (akiknek a fiatalkorában nem volt divatos, és ápolatlanságnak minősült)

Tehát ha csak nem egy 60-70 éves hölgy az interjúztatód, amit kétlek, akkor nyugodtan meghagyhatod. A fiatalabb korosztálynak talán még szimpatikusabb is lennél. Nekem mindenképpen szimpatikusabb, ha egy huszonéves srác borostás, vagy szakálla, mintha csupaszképű. Az idegeseitően jófiús/megfelelni vágyós/gyerekes/kislányos, bizonytalan/vagy éppen karrierista bevágódós benyomásokat kelt bennem, de sose túl szimpi

2020. febr. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!