Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minőségellenőr állásinterjún...

Minőségellenőr állásinterjún pályakezdőként miről beszéljek?

Figyelt kérdés
Utána olvastam már hogy mit jelent, de ha esetleg valaki tudna pár tippet adni azt megköszönném, ezalatt azt értem hogy ha már mondjuk minőségellenőrnek ha felvettek akkor onnan hová lehet fejlődni stb, amit ha megkérdeznek az interjún akkor pluszként tudnám mondani

2020. jan. 14. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Iso szabványokról haccp , meg pár vállalatirányítási maszlagot bedobsz akkor üagukhoz nyúlnak. Nekem egyszer volt ilyen és kérdezték mennyire bírom az embereket, mondtam "szeretem őket " erre a válasz az volt, hogy "ezeket nem szeretni kell" jaja, pontosan, ez volt.
2020. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit kérdeznek arra válaszolj, ne kezdj el monológokat felmondani
2020. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan kérdésekre gondolok pl hogy miért engem vegyenek fel, vagy hogy hogyan tudok hozzájárulni a vállalat sikeréhez, miért ezt a munkakört választotta
2020. jan. 14. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha azt sem tudod magadtól megválaszolni, hogy miért ezt a munkakört választottad, akkor szerinted fel fognak venni?


Egy normális bemutatkozót és azt, hogy mi érdekel az adott szakmában csak össze tudod foglalni 5 mondatban, ha átgondolod.

2020. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!