Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy kollégám akinek az a...

Van egy kollégám akinek az a mániája, hogy mindig oda ül ahol az előbb még más ült?

Figyelt kérdés
A kabátját is direkt arra a fogasra akasztja ahol tegnap pl az enyém volt. A táskáját is oda rakja ahol előző nap vagy akár 1 órával hamarabb még más kolléga táskája volt. Ugye úgy szokás,hogy mindenki a megszokott helyére ül,és a megszokott helyre teszi le a cuccait. De ez kollega mindig ezt csinálja. Vajon miért? Gyerekkorában meghalt az anyukája tehát biztos hogy komoly traumán ment át,meg igazából nem is olyan hatalmas problémák ezek,csak már kicsit nevetséges. Mi ennek a lelki oka,háttere? Kérem olyanok írjanak akik értenek is valamennyire az ilyen témához?
2020. febr. 8. 00:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Csak,nem kell belelátni mindent egy sima kényszer cselekvésbe.

Neki ez örömet okoz és kész.

2020. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
De ez miért zavar téged ennyire?
2020. febr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Írtam is,hogy nem olyan nagy problémák ezek,csak már kicsit nevetséges..... figyelmesen elolvastad a kérdést látom.
2020. febr. 8. 03:15
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

3: Te meg láthatóan nem tudsz kérdést fogalmazni. Mi mondjuk meg, hogy van-e egy ilyen kollégád?


Azért legalább az olyan alapvető igényességet, mint a helyes nyelvtani fogalmazás, nem kellene hagyni szétesni ITT. Bár ugye a mai tizen- és huszonéves híresek arról, hogy már beszélni sem tudnak.

2020. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#4. Csak nem megy az értelmezés látom. Áruld már el,hogy ki kérdezte,hogy van e ilyen kollégám????? ÉN,NEM KÉRDEZTDM,HANEM MONDTAM (KIJELENTETTEM),HOGY VAN ILYEN KOLLÉGÁM. És az utolsó mondatot olvasd el légyszi,és értelmezd is,hogy ne csinálj magaból megint hülyét. Azt is áruld már el,hogy te hol olvastál olyan szót,hogy "itt"? Mert én nem látom sehol de biztos neked van igazad.......
2020. febr. 8. 07:34
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kollégám akinek az a mániája, hogy mindig oda ül ahol az előbb még más ült?


Ez a kérdésed,nincs benne álitás.

2020. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az azért van,mert ha pontot,vagy felkiáltójelet teszel a mondatod végére,akkor ki sem rakja a kérdést. Ez a rendszer hülyesége.
2020. febr. 8. 07:47
 8/27 A kérdező kommentje:
Idézlek!! "Azért az olyan alapvető igenyességet,mint a helyes nyeelvtani fogalmazás,nem kellene hagyni szétesni". Szerintem az "állítás" szót 2 l-el irjuk de nem gond. További szép napot.
2020. febr. 8. 07:53
 9/27 anonim ***** válasza:
A ?-jel elé tegyél !-jelet és tanulj meg fogalmazni.
2020. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

8: A 4-es válaszoló vagyok. A 6-os egy másik személy. A kérdésed: "Van egy kollégám, akinek az a mániája, hogy mindig oda ül ahol az előbb még más ült?" Erre kétféleképpen lehet válaszolni:


A: Igen, van.

B: Nem, nincs.


Való igaz, a GYK nem engedi kiírni kérdőjel nélkül. (Ami teljesen érthető, mivel ez egy kérdezős oldal.) Nyilván veled is ez történt, de lusta voltál átfogalmazni kérdéssé, egyszerűen benyomtál egy kérdőjelet egy kijelentő mondat végére. Át lehetett volna fogalmazni mondjuk úgy, hogy "Milyen lelki okai lehetnek annak, ha egy kollégám mindig oda ül, ahol az előbb még más ült?". Szerintem ez egy alapvető igényesség. Mert ha nem, akkor evvel az erővel ne is fogalmazzunk, ragozzunk, hanem kérdezzünk címszavakban, a válaszolók majd úgyis kihámozzák, mit akarok: "Van kolléga mánia ül más hely?"

2020. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!