Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem vesz fel senkit a cég, de...

Nem vesz fel senkit a cég, de mi kapunk több munkát?

Figyelt kérdés
Irodai adminisztrációs munkát végzek. Most bevezettek egy olyan dolgot, amivel nem szeretnék foglalkozni. Nagyon időigényes nehéz feladat, sok felelősséggel es különben sem az én feladatom ezt elvégezni, nem erre lettem felvéve. Úgy gondolom, hogy a cégnek külön kellene alkalmaznia erre embereket, de ezt nem teszik meg, cserébe ránk tolják a rengeteg munkát. Nagyon mérges vagyok miatta, minden nap hulla fáradtan érek haza, utálok bejárni emiatt dolgozni. De nem fizetnek rosszul, és nekem meg kell a pénz, máshol nem keresnék ennyit. Multiról van szó, kb. 2ezer dolgozóval, nem hiszem el, hogy nem futja 20 ember felvételére. Ti otthagynátok és keresnétek kevesebbet nyugisabb munkával vagy maradnátok? Alapból szerettem a munkát, kellemes az iroda, a munkatársak jófejek. De ettől kezdek besokallni.

2020. febr. 8. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Mennék. Pár ezres nem ér annyit.
2020. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pár ezerről van szó, most keresek 230 ezret, máshol max 150 ezres fizuval találkoztam hasonló munkakörben. Szóval 80 ezer a különbség. Vidéken élek, itt ez nagyon jó fizetésnek számít.
2020. febr. 8. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos pl. közszférában meg sok helyen létszámstopp van. Ott is elmegy valaki nyugdíjba vagy felmond, nem vehetnek fel sokszor újat a helyére.. A munka meg a többiek nyakába szakad.

Sajnos nincs garancia, h. máshol jobb. Lehet találsz egy nyugisabbat, de ott meg a kollégák hülyék. Kicsit még várnék, hátha javul a helyzet. Ha pedig nem és tényleg kimerült vagy, akkor nézelődnék más helyet. Az egészség fontosabb azért, mint hogy megszakadj a stresszbe.

2020. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!