Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert kozosítik ki az új...

Miert kozosítik ki az új embereket munkaban?

Figyelt kérdés

Kepzeljetek hiaba megy a munka próbanap, de egy hónap alatt 2-szer is úgy jartam, hogy vagy a kollegano pikkelt ram, aki betanított es mondta a fonoknonek, h ne alkalnazzon, vagy a masik helyen a fonokno sertegetett.

6-3-ig tartott a munka ido es mondta, hogy tilos enni reggel 10 utan, pedig masfel orankent volt szunet.

Mindket hely szalagmunka volt.

Elkezdett sertegetni, h nem fogom fel az agyammal, h tilos enni 10 utan hiaba van szunet.

Kerdezte, h neztem-e mar tukorbe.

Most mondjatok meg, milyen kisfonok az ilyen????



2020. febr. 12. 18:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tapasztaltatok ilyet???
2020. febr. 12. 18:29
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem at "új embereket" közösítik ki, hanem "téged" - a hiba benned lehet.
2020. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Inkabb tanulj meg helyesen írni kedves válaszoló!
2020. febr. 12. 18:33
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk a 2/2 arány valóban fura, hisz mindkét eset elég szélsőséges.

Mindenesetre már mindegy, ne foglalkozz vele.

2020. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Te meg tanuld meg elfogadni a kritikát.
2020. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom én egyszer dolgoztam gyárban négy és fél hónapot kb. Hatvanan voltunk abból két emberrel volt összetuzésem. Szar volt, mert négy muszak. Dögmeleg
2020. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs véletlenül elküldtem elozo vagyok. De a lényeg: Nem éreztem kiközösítve magam. Ez inkább középsuliban és egyéb dedós helyeken szokás.
2020. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Szalagmunka, meg se lep. A kisfőnökök általában ilyenek, mert egy fokkal sincsenek feljebb annál akinek parancsolgathatnak. Sőt, erőszeretettel tesznek idiótákat erre a posztra.

Szerencsére vagy sajnos, de csak egy ilyen élményem volt diákmunka keretein belül. Konzervgyár, az összes kisfőnök aluliskolázott idióta volt, az egyiknek 2 foga volt, az se ért össze.

2020. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván szalagmunka....a legrosszabb kb mert semmibe vesznek! Nem úgy sikerült a suli ahogy terveztem és most egy raktárban vagyok de itt sem arany az élet mindenki pörög én meg lasssuskodom meg minden... 1 hónapja leszek itt lassan! Nah de visszatérve ezelőtt én is dolgoztam szalag mellett és amilyen emberekkel kellett együtt dolgozni az nagyon gáz volt kb egy hangyának is több esze van mint némelyiknek! Mondjuk a helyedben nem türném hogy sértegessenek!
2020. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiközösíteni azt szokták aki saját magát vonja ki a közösségből. Én ugyan nem szalag mellett vagyok de olyan helyen ahol gyakran kerülök kapcsolatba sorvezetőkkel és szalagmunkásokkal is, kivétel nélkül szimpatikus volt az összes akikkel bestéltem pedig rendkívül vegyes társaság.
2020. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!