Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3hétig beteg voltam A pajzsmir...

3hétig beteg voltam A pajzsmirigy betegségem miatt, sajnos minden betegségem több ideig eltart. 5hónapja vagyok a cégnél Kötött szerződéssel Úgy volt, hogy ma és holnap is megyek, viszont tegnap intéztem az adóbevallásom?!

Figyelt kérdés

Gondok akadtak az adóbevallással ,a volt munkahelyemmel kapcsolatban

Ma össze vissza kell rohangálnom begyűjtenem minden szükséges papírt

Holnap pedig el kell őket vinnem a kamarába ami egy kicsit messzebb van a lakhelyemtől..ma reggel írtam meg a főnökömnek,hogy sajnos ez a két nap kellene nekem szabadságban

Irodai munkát végzek,igazából semmi feladatom nincs,semmit nem tanítanak csak ülök..nagy szükség sosincsen rám sajnos

Mit gondolhatnak rólam most?igazából mindenki undok velem,a főnököm kedves egyedül,a kollégák folyamatosan rám írnak minden egyes nap hogy Mivan velem ,de tudom hogy nem a jószándék miatt..felmondani sajnos nem mondhatok


2020. febr. 13. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Hm...de ismerős valahonnan...ja ezer másik kérdésed is volt.
2020. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Wow. Legtöbb helyen már egy heti szabi után is vágják a pofákat, te meg 3 hét után is igényelsz? Nem semmi, nem csoda, hogy nem vagy a kollégák kedvence.
2020. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!