Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pedagógusok ti már elhegytátok...

Pedagógusok ti már elhegytátok a pályát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már élvezhetetlen a munka a sok neveletlen gyerek miatt. Nagyon durva kirívó esetek vannak, akiket lehetetlen integrálni! Ha elhagytátok a pályát utána hova mentetek? Mit dolgoztok most?
2020. febr. 14. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
ja elhagytam a "pályám" .... a centrifugális erő
2020. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem a gyerek neveletlen, hanem a tanár nem tud tanítani.
2020. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es, remélem, te egy szülő vagy, aki ha a gyereked egyest kapsz, rohansz be egyből ez a nagyívű véleményedet a tanár képébe vágni. A gyerek meg röhög a markába. Nem is tudom, innentől kezdve a gyerek miért lesz kezelhetetlen...
2020. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán hat meg az egyes amíg nem bukik meg, ugyanis a jegyeknek semmi jelentőségük nincs. Pláne ha valami értelmetlen bölcsész baromságból kapja, mint történelem, vagy verselemzés vagy éppen nem tudta, hogy mikor kivel kefélt Ady.

Egy értelmes tárgyból például bioszból, kémiából esetleg matematikából szerzett elégtelennél már elgondolkoznék, hogy lusta volt a gyerek.

2020. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Nem is tudom, innentől kezdve a gyerek miért lesz kezelhetetlen..."


Mondjuk, mert tudja, hogy az amit tanul néhány tucat félhülye bölcsész önkényes baromsága... és az életben semmi haszna.

2020. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: elhagytam, és nem bántam meg. Jobban is keresek, nyugodtabb, lazább is az életem.
2020. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!