Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok több hétig táppénzen?

Voltatok több hétig táppénzen?

Figyelt kérdés
Ez a 4.hete hogy nem dolgozom,elég rosszul érzem magam miatta,voltatok több ideig betegek?
2020. febr. 17. 05:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer 2 hónapig. De én tudtam, hogy oda nem megyek vissza, többek között pszichiáter is kezelt, túl nőtt rajtam a stressz és bekattantam.
2020. febr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Énis pszichológushoz járok,mióta váltottam munkahelyet teljesen ki vannak az idegeim,ugrál a szemem,minden nap,szédülök ,sokszor hányingerem van..szóval együtt érzek
2020. febr. 17. 07:12
 5/8 anonim ***** válasza:

En nem, de volt olyan kollegam, akinek eltort a keze, masiknak a bokaja, mert az egyik focizni jart, a masik sielni, a harmadik motorozott stb ilyesmikkel voltak paran sokaig. Nem neheztelt bent rajuk senki emiatt, vartak oket vissza, nyilvan nekik szar lehetett annyi ideig keves penzt kapni meg semmit nem csinalni, mert volt aki 2-3 honapig nem jott es kb csak otthon pihenni tudott.

Szerencsere en csak neha megfazok, olyankor 1-2 napot otthon maradok mert mar hoemelkedessel is keptelen vagyok normalisan letezni.

2020. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemrég 4 hónapig, baleset. Nem az volt benne a rossz, hogy nem dolgozhattam, azt bírnám életem végéig :-D
2020. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 hónapig baleset miatt.
2020. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer másfél hétig beteg voltam (felsőlégúti problémák), utána pár napot dolgoztam, de újból beteg lettem. Akkor már hosszabb ideig betegállományban voltam, kétoldali hörgőgyulladást állapítottak meg.

Összesen 4 hétig voltam táppénzen.

2020. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!