Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A csemegepultos munka mennyire...

A csemegepultos munka mennyire nehéz, bonyolult?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik felvesznek egy helyi boltba,csemegepultnál kell majd kiszolgálnom a vásárlókat és árufeltöltői feladataim is lesznek. Még soha nem dolgoztam ebben a munkakörben, eddig még csak kasszás voltam. (diákmunka) Ott egyszerű volt, a már becsomagolt húsról beszkenneltem a vonalkódot. Eléggé ideges vagyok, nem fogom tudni mit kérnek a vásárlók, nem annyi mennyiséget adok az áruból amennyit kérnek stb.

Rengeteg féle párizsik, szalámik, kolbászok.

Nem vagyok oda értük szóval még vásárlói szinten se nagyon tudom ezeket a termékeket. Gyorsan megtanulható vagy inkább hagyjam az egészet ? Első állásom lenne.



2019. aug. 12. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

de ahova felvesznek ott tudják hogy nem dolgoztál még ebben a munkakörben..?

Ha lesz betanulási időszak,és közben lesz valaki melletted akkor párnap alatt belejössz,de ha rögtön egyedül hagynak akkor biztos kudarc lesz

2019. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam a boltban hogy eddig csak kasszáztam.
2019. aug. 12. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Jajj istenem... nem agysebésznek vettek fel te szegény pára!

Túlzottan ráparázol, ezt mindenki meg tudja csinálni. Ha nem tudod melyik szalámiról beszél a vendég akkor ráböksz és megkérdezed hogy ez?

2019. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pultban is diákmelóztam. Soha többet. :D

Ha kezdő vagy úgyis beraknak melléd valakit pár napra. Megmutatja mit hogy kell csinálni, hogy csomagold be stb. de segíteni fog munka közben is ha valami nem megy.

Várd meg a vevőt amíg megmondja mit kér, aztán kérd meg hogy bökjön rá melyik az. Így könnyebben megtanulod. 2-3 nap alatt belejössz.

2019. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen a válaszokat.
2019. aug. 12. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Hamar bele lehet jönni, meg majd elmondanak mindent úgyis :) Nyilván első nap nem fogod tudni mindegyik terméket, meg a kódokat (nálunk amúgy a kódokat a táblák hátuljára írjuk fel, nem tudom nálatok hogy lesz) de 1-2 hét alatt bele lehet elég jól jönni.

Üdv, egy csemegepultos.

2019. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg lesz betanítàs, ès lesz aki majd elmond ès megmutat mindent. Nekem nem volt amikor én dolgoztam multiban, ebből adódóan nem is tudtam semmit.

Majd a mérleget megtanítják hasznàlni, meg a szeletelőt és ennyi. Aztán ha valaki kér xy felvàgottat, megkéred a vevőt az elején, hogy mutasson már rá, mert te nem látod. Szeled, mèred, cimke és kiadod. Nem lesz nehéz, nyugi! :) Pár nap alatt már fejből fogod tudni a termèkeket.

2019. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!