Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha autószerelőként szeretnék...

Ha autószerelőként szeretnék vállalkozást muszáj autószerelőnek lennem?

Figyelt kérdés
Ha autószerelőként szeretnék vállalkozást nyitni, akkor muszáj autószerelő Végzettség gél rendelkeznem? Milyen papírok és milyen feltételei vannak egy autószerelő vállalkozásnak? Ha bérlek egy garázst egy szerszámosládával, az elég?
2020. febr. 17. 19:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Másik kérdés legyen az, ki az a hülye, aki neked dolgozna autószerelőként?

Szinte semmi nem kell hozzá, csak egy telephely, meg max egy csápos emelő.

De havi 3-400 helyett havi 3 millióért már beruházna bárki ilyesmire, aki szerelő.

2020. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért egy telephelybe nem ruház csak úgy bele az ember, főleg nem vidéki autószerelő fizetésből akinek családja is van. Ahol én dolgozom ott van autószerelő műhely de a tulaj nem ért hozzá, a céget vette meg.
2020. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Furák ezek a válaszok, teljesen átlagos hogy egy autószerelő műhelynek a tulajdonosa nem autószerelő végzettségű.

Párom is ilyen helyen dolgozik, neki és a többi alkalmazottnak autószerelő a szakmája, a főnökének nincs papírja róla hogy értene ehhez (egyébként ért hozzá csak végzettsége nincs), teljesen működik.


Mondjuk annál kicsit többre van szükség, mint egy garázs és egy szerszámosláda. :))))

2020. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13#

Aki szerint a szereléshez csak egy garázs, meg egy szerszámosláda kell, az mennyit érthet a szakmához? Az ilyen eszkábáló mesterek miatt szo_ok most is, mert valaki el_aszott egy kocsit, aztán idehozta, hogy találjuk ki, hogy mit cseszett el benne a parkolóban szerelő Józsika

2020. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Igen, pontosan ezért írtam, hogy kicsit több kell a garázsnál és a szerszámosládánál.

Párom is imádja az ilyen "otthon nem tuttuk megcsináni, mester hozza má' rendbe" jellegű kocsikat. :DDD

2020. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg OKJ-n hogy van e valami lehetőség a bizonyítvány megszerzéséhez.

Sajnos nekem csak az anyagi miatt nem sikerült műhelyt nyitnom, amúgy pedig elég keveset fizettek volna alkalmazottként. Emlékszem 13 ezret havonta 94-ben. Már akkor is rohadtul kevés volt és gyorsan elmentem fősulira tovább tanulni.

2020. márc. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!