Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelőnek tanuló fiúnak...

Autószerelőnek tanuló fiúnak egy ilyen vagy ilyesmi autó jó lenne első autónak?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 4. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Petsze, ezen bőven lehet gyakorolni
2020. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mia célod vele. Járkálni akarsz vagy esetleg a javitást gyakorolni ?

Mert ha a javitást szeretnéd először tanulni akkor van ettől sokall olcsóbb autó is, amit ha netán elrontassz akkor nem nagy baj lesz.

2020. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
300-nál olcsóbb? Járkálni, de nem ijedek meg, ha ezt-azt csinálni kell rajta.
2020. jan. 4. 12:38
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha inkább járkálásra lesz és csak néha néha szerelgetnéd szükség esetén arra oké. Csak azzal számolj hogy alkatrészt nem biztos hogy könnyen fogsz hozzá találni akár gyári, akár felújított, akár utángyártott. Nyilván a főbb részekhez fogsz gondolok vezérlésre, fékekre, szűrőkre. De ha valami komolyabb hibája adódik amihez komolyabb alkatrész kell amiből utángyártott sem túl olcsó akkor vakarózni fogsz. Bontók sincsenek tömve ezekkel az autókkal nyilván akadnak csak kitudja hogy jó lesz vagy nem. Én szerintem így elsőnek rizikós. Ha rohadások vannak rajta akkora lakatolás sem lesz olcsó, gondolom nem karosszéria lakatosnak készülsz első sorban, bár ha azt is szeretnéd gyakorolni meg van hozzá ismerősöd aki tud segíteni akkor még azt mondom járható a dolog.


Ha esetleg szerelést gyakorolni autó kell amin inkább ez lenne az első de néha használnád is forgalomban akkor a régebbi Opeleket érdemes nézni, esetleg VW Golf 3 vagy régebbi szériák, Suzuki, Ford. Ezekhez valamivel könnyebben találsz alkatrészt, olcsóbb is, meg bontókban is azért több a választék ha ilyenben is gondolkozol.

2020. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Én inkább ezt választanám. Megbízható, jó autó. Amerikai Piacon infiniti g20 néven futott.

2020. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerelni kiváló, a járkálást nem kockáztatnám meg.
2020. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Most írhatnám, hogy mindenki aki azt írta, hogy szerelni jó járkálni nem az mind egy gyp-s majom, de nem írom mert tudom számotokra az autó az új autó és mindenkit a retkek közé a buszra dobálnátok akinek ilyen autója van vagy ilyeneket tud megfizetni, ez nem gond, hisz mondani bármit lehet.


Ja, és senkit nem pontoztam le, én soha nem nyomom meg a piros pacsit. (Még D. Brasco-nál sem :D )


Még én is bevállalnám ezt az autót, mert tetszik és megnézve az unix-bárdi webshopot nem is drágák hozzá a cuccok.

2020. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Állat jól néz ki.Még az ára is.De túl szép ahhoz hogy igaz legyen.

Egy festékvastagság mérő visszahozna a talajszintre a kezdeti lelkesedés után.

Ezen még meg sem száradt a festék,alatta pedig egy 4 tagú kőműves brigád munkája van.

1 év,és a fél autó potyog lefelé a földre...

2020. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Primerakat is néztem már, csak azok hamarabb rozsdásodnak.
2020. jan. 4. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt Primera - m, nem volt annyira rozsdás. A sárvédő ívek kezdtek csak rozsdásodni, máshol nem volt rajta rozsda. Ráadásul a régebbi karosszéria volt nekem a P11. Ez a P11 /144 - es már alapból digit klímás és 4 légzsákos,full elektromos benne minden. Egyszer volt egy generátor javításom,más baja nem volt. Pedig már törve is volt és a km is sok volt benne.
2020. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!