Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti ezt hagynátok? Vagy szólnát...

Ti ezt hagynátok? Vagy szólnátok érte?

Figyelt kérdés
Munkahelyen jelzed, hogy nem jó a cucc amivel dolgozol, már csomót ki kellett dobni, és akinek szólsz az úgy szól vissza, mint egy kutyának... olyan stílust enged meg magának, amit nem sokan tűrnének el, miközben ő is egy ugyanolyan senki, mint más a gyárban. Visszaszólnátok neki, hogy szépen beszéljen, nem a kutyája a másik ember vagy inkább elengednétek, mert nem akartok konfliktust ?
2020. febr. 24. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem éri meg visszaszólogatni, főleg nem munkahelyen. Ne foglalkozz vele, csak csináld a dolgodat aztán kész. Nehogy már más hülyeségén felhúzd magad.
2020. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Én bizony visszaszólnék, az első adandó alkalommal. Az ilyen emberek a gyenge ellenállást keresik, akiken kiélhetik a frusztrációjukat.


Ha hagyod őket érvényesülni, akkor te leszel az, ráadásul egyre inkább ki fogják tolni a határt.

2020. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én eddig két multinál dolgoztam, ott az egyik cigány srácot betalálta csoportvezető, de utána majdnem összeugrott vele a gyerek, annyi hogy elkapta a pólóját és odahúzta magához, utána 1 órára csend volt, majd jött a két biztonsági őr, meg rendőr is, mivel megfenyegette a csoportvezetőt hogy kimennek és összedarálja ezért a húzásért.

Én sosem értettem minek kötnek bele az olyanba amiből csak verés lesz, vagy kórházi kezelés.


Nagy cégeknél előfordulnak balhék, és tévedés hogy csak az alja réteg között, láttam már csukott ajtónál vergődést több ember között, és ezt mind a munka generálta.


Nyugodtan megmondhatod neki a magadét, de számolni kell vele hogy letiltják a belépőkártyád, vagy ők maguk számoltatnak le, ha jó a kiállásod akkor úgyis megléped, vagy pedig lenyeled ezeket(amit sokkal nehezebb)

2020. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blade Bone ***** válasza:

Velem az a helyzet, hogy szólok, de ha lekezelő választ kapok és ráadásul nem is lépnek rá semmit, onnantól kezdve engem már nem érdekel egy cseppet sem milyen lesz a végeredmény... Ha később felhántorgatják, miért ilyen, akkor egyenesen a szemükbe mondom amit ők is nekem, ugyanabban a hangnemben.


Nálam eddig ez mindig úgy végződött, hogy az ember elgondolkodva sarkonfordult és elment a dolgára.

2020. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem a főnök játszotta el ezt múlt héten. Hárman fel is mondtuk miatta. Velem így ne beszéljen.
2020. febr. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Természetesen védd meg magadat, decsak szóban. Ha verekedés lenne, arra legyen tanú, hogy az idióta kezdte.
2020. febr. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozza se kellett volna szolni. Az illetekest kell arra kerni hogy biztositson megfelelö munkaeszközt
2020. febr. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Visszaszólnék, ha nem teszed meg akkor két hét múlva visszajössz majd sírni, hogy miért nem becsülnek meg a munkahelyemen brühühü.
2020. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!