Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanuljak 20 évesen?

Mit tanuljak 20 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok, van egy cukrász okj-m. Nem találok állást már 6 hónapja. Mit tanuljak, hogy alkalmazzanak? Melyik szakma keresett itthon. Olyan kellene ami kb 200 at fizetne havonta nettóban. Mit lehetne tanulni?

2020. febr. 26. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyárban is megkeresnek sok helyen annyit. Esetleg kereskedelemben Aldiban, Lidl-ben is elég sokat keresnek az emberek.
2020. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél programozó vagy buszsofőr! Akkor meglesz a nettó 200 ezer kezdőként is. Amúgy a cukrász hiányszakma, különös, hogy nem találsz állást. Talán túlságosan szűk környezetben keresel.
2020. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz csinálni?

Mihez volna leginkább kedved?

Szeretsz tanulni?

Fel tudok neked sok mindent sorolni de először tudni kell legalább is szerintem mi az ami leginkább érdekel?

Melyik megyében élsz?

2020. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Programozni
2020. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába ajánlunk valamit, ha nem tudjuk, mihez vannak meg a készségeid és milyen környéken laksz, mi hiányszakma. A műszaki és pénzügyi dolgok sokszor nyerők, de ott is rengeteg a lufi szintű képzés.


#2: Most már mindenről azt hangoztatják, hogy hiányszakma, aztán mégsem találnak az emberek munkát. Ez a hiányszakma kicsit kamu szöveg néhol, máshol meg kéne a munkás, de a munkáltató akkor is inkább a többiekre tolja a melót, csakhogy ne kelljen még egy fizut kifizetnie. Hiányszakmát tanulok (gépészmérnök) és szinte sehova sem kellettem gyakornoknak sem. Több szaktársamtól hallottam ezt.

2020. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj meg egy emelőgépkezelő OKJ t felnőttképzéses, 3 típusú targoncára lesz jogsid + hatósági bizonyítvány, 1 hónap alatt megvan, nekem ez a mellék állásom :-)
2020. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy lány vagyok. Érdekes valaki azt írta, hogy hiányszakma a cukrász szakma. Több volt osztálytársam illetve iskola társam sem talál állást. Főleg a pályakezdőket nem szeretik, legtöbb helyre 2-5 év munkatapasztalatot kérnek, 150 nettóért, világvêgên. Szóval váltani akarok. Köszi a tippeket! Körmös, kozmetikus, fodrász mennyire jó?
2020. febr. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!