Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért jó a kollégáimnak hogy...

Miért jó a kollégáimnak hogy az irodában 26-27 fok van mindig?

Figyelt kérdés
Én megőrülök, rövidujjúban szétizzadom magam, fáj a fejem, stb. A többiek meg ezt élvezik, senki sem panaszkodik, de közben ők is szarrá izzadnak, tiszta vörös a fejük, de ha 25-re lecsökken a hőmérséklet akkor elkezdenek pánikolni hogy milyen hideg van és felnyomják a termosztátot. Rendkívül egészségtelen is. Próbáltam beszélni velük, de egyedül vagyok 6 ember ellen. A vicces az hogy nem értik miért izzadnak, megmondom hogy itt meleg van, akkor rácáfolnak hogy attól biztos nem, de nem tudják mitől. Ez az első irodai munkahelyem, nemtudom hogy máshol is ilyen emberek dolgoznak vagy csak én fogtam ki ezt a 6 bolondot.
2020. febr. 27. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én karbantartó vagyok és 150 ilyen sügérhez kell állítgatnom a fűtést állandóan.
2020. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hát, itt nálunk is 27 fok körül van

mondjuk én durván vashiányos vagyok, ami okozhatja, hogy állandóan fázok, most is 27 fok van, pulcsiban ülök itt, és egyáltalán nincs melegem

egy srác itt még szintén elég fázós, a többiek nem panaszkodnak, hogy meleg van, nem is izzadnak, de én azért mindig megkérdezem, mielőtt bekapcsolom a fűtést, hogy nem zavarja-e őket, mert ha viszont más kolléga bejön, ők mindig megjegyzik, hogy itt elég meleg van

2020. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez minden munkaheyen így van. Nem lehet megoldani, hogy mindenkinek jó legyen, mert valaki fázósabb, valaki nem. Illetve a levegő se áramlik rendesen és egyenletesen az irodában. Van, hogy tök jól elvagyok, de valaki kibaxxa az ablakot hogy megfullad, van, hogy az agyam áll le, olyan levegőtlen a helyem, de becsukatják velem az ablakot, hogy ők fáznak.


A gond, hogy egy irodában többen vannak, mennek a gépek, amik megelgtik a levegőt, a légkondik is úgy működnek, hogy aki alatta ül, az megfagy, aki kettővel odébb az megsül, az ablak dettó, ha mellett ülsz 2 perc után megfagysz, ha a sor végén kell 10-15 perc, hgy elérjen a levegő hozzád is, de addira már rég be let csukva az ablak.


Egy ilyen irodában meg kell találni a legjobb helyet, ahova elég fény megy be (mert a kell lámpa, nem kell lámpa is egy hatalmas cicaharc, van, aki éjszakai műszakban is lámpa nélkül dolgozik) és a levegő is rendesen jár.


Én pl a légkondi alá szoktam beülni, ablak mellé, mert nem zavar, ha nyitva van az ablak (felveszek egy kabátot, ha megfagyok), nem zavar a légkondi sem és szeretem, ha nem fél sötétségben vagy vak sötétségben kell egész nap melóznom.

2020. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az oké 3-as hogy mindenkinek mások az igényei, de azt viszont nem értem ha ők is izzadnak rövidujjúban akkor nekik is melegük van nem? Sőt a múltkor a villanyszerelő kantárban és pulcsiban pont emiatt ájult el.
2020. febr. 27. 10:45
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Hú, én most nagyon irigykedek, nálunk állandóan tárva nyitva van minden és sokszor kabátban didergek, szuperül hangzik amit te írsz.
2020. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Aki kitalálta ezeket az egylégterű, hatalmas karámokra hasonlító irodákat, azokat kéne agyonütni.

Nem gondoltak arra, hogy ennyi embernek eltérőek lehetnek az igényei, szokásai? És ez mindig mindenhol gond, nyáron a fűtés, télen a légkondi.

2020. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, sajnállak tényleg:( Én megbolondulnék, itthon dolgozom, de az irodámban 20 fok van, és így érzem jól magam. (És nem vagyok változó korban.) 26-27 fok az már nem normális. Amúgy egy barátnőm egyedül EZÉRT mondott fel a munkahelyén (multinál). Pedig rövidujjú blúzokat hordott a munkahelyén, de még így sem bírta, próbaidő után elment.
2020. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

27 fok nekem a lassú halál. Teljesen egészségtelen. Az fázik ilyen melegben, akinek rossz a vérkeringése, nem mozog soha, vagy kizárólag salátákon él, semmi, vagy minimális szénhidrát, ami fűtse a testet.


Nem is engednék ilyen meleget, leszabályoznám a fűtést maximumra és minimumra is.

2020. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez borzalmas, én is dolgoztam ilyen emberekkel, és utáltam. Főleg hogy iszonyat terjednek így a vírusok, és a bacik is. Szólj a főnöknek hogy szóljon a többieknek hogy gyakrabban szellőztessenek. Ha így se akkor menj többször ki levegőzni. Ha ennyire rossz lehet keresnék új munkahelyet a helyedben.
2020. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6

Semmit nem érnek a külön irodák. Mi kettesével vagyunk szobákban, de ugyanígy probléma a hőmérséklet (igaz, nálunk a hideggel van gond inkább).

2020. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!