Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy új vállalkozás nehezen...

Ha egy új vállalkozás nehezen indul, az illető sok területen akadalyokba ütközik érdemes tovább próbálkozni?

Figyelt kérdés
Azt mondják ha valami jó dolgot csinálsz és jó úton vagy ellenállásokba utkozol.Nem tudom ebben az esetben is igaz ez az állítás?

2020. márc. 1. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nehézségek azért vannak, hogy fejlesszenek téged. Ha mindenki feladta volna az álmait, amikor ellenállásba ütközött, ma nem létezne az a számítógép (vagy telefon), amiről írsz.


Egy időben én is eljátszottam ezzel a gondolattal, de már nem tartom érvényesnek. Szerintem addig ütközik az ember akadályokba, amíg nem érte el azt a szintet, amelyen képes meghaladni azokat.

2020. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor vagy jó ha az akadályokat letudod küzdeni. Persze az hogy mi az amit érdemes leküzdeni és mi az amit már nem, az már a körülményeken múlik meg azon hogy az ember mennyire akarja igazán. Persze mindent meglehet oldani csak tudni kell a módját. Aki leleményes meg feltudja találni magát, és talpraesett annak nem igazán okozhatnak gondot az ilyen jellegű akadályok.
2020. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen vállalkozás, hol csinálja az illető, mekkora a tőke, mekkora az ismerősi kör, stb. Konkrét dolog nélkül erre nehéz válaszolni.
2020. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!